Clio 4 kumandadan ayna ve cam kapatma uygulaması

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 lerde orjinalde olması gereken önemli özelliklerdendi bana göre, bu eksiği gidermiş oldum çokta kullanışlı oldu.

Bu sistem için 2 si camlara 1 i aynaya olmak üzere 3 adet termik korumalı cam kaldırma modülü, 4 adet normal 1 adet mini röle kullanıldı.
Şimdi size resimlerini paylaşıyorum
ilk resim koruma sigortası bu sigorta aynı zamanda sistemi devre dışı bırakıyor bunu söküp servise aracınızı orjinal haliyle bırakabilirsiniz.

İkinci resim mini röle bu ayna kapatma işleminin orjinal anahtarının bağımsız çalışması ve ilk kitlemede kapı kilit motorundan kapama komutu, açmak içinde kontaktan sinyal almak için

Üçüncü resim 4 adet normal röle bunlar hem sistemin güvenliğini sağlıyor hemde renault araçlarda sadece sol cam + tetiklemeli diğer 3 cam - tetiklemeli olduğundan bu durumu röleler yardımıyla aşmamızı sağlıyor

4 üncü resim cam kaldırma modüllerimiz kapı iç kısmında 2 adet sığacak yer var diğeri ilk resimdeki koruma sigortasının bulunduğu bölümde

Veee geldik finale iki adet video hem aynaların hemde camların kapanmasının nasıl olduğunu sesli ve görsel olarak anlatmaya çalıştım.okuyup zaman ayırdığınız için teşekkürler...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Emeğine sağlık kardeşim,harika bir iş çıkartmışsın...:eyv

Passion55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harika olmuş.

SametGumuslu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Süper :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeklerin için ve güzel sesinle bizlere tanıtım yaptığın için teşekkür ederiz. Evet gerçekten olması gereken ama eksik kalmış kısmı tamamlamanız diğer arkadaşlarımız içinde faydalı bir çalışma. Bu sistemi katlanır ayna ve otomatik cam kaldırma olan tüm araçlara uygulayabiliriz sanıyorum.

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sistemin bana maliyeti 250tl
otomatik cam ve elektrikli katlanır ayna olan tüm araçlara uygulanabilir.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mükemmel iş budur reanult eksik bırakılan birşeyi sen tamamlamışsın :bravo

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
süper olmuş manisa da değilde ankarada olsaydı daha da süper olurdu bende hallederdim ama ankarada bunu yaptıran olursa haber versin :D

CanSAYGI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle harika bir çalışma ellerine sağlık.