Talisman ile nihayet tanıştık...

Pathfinder1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Latitude prim yapacak anlaşılan hehe

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyatları düşük olsaydı arkadaşlar . Piyasayı kasıp kavururdu. Malasef öle olmuyacak. İnsanlar aynı fiyata farklı markalara yönelebilir.

dthaluk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
talisman gerçekten güzel araç ama neden cam tavan getirmessin kardeşim.ayrıca neden makul bi fiyat belirlemessin.şahsen talisman gibi bi araci türkiyede katlettiler

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Evet.Bir de fark yaratmak isteniyorsa en azından kontrol paketindeki özellikler standart olarak sunulmalıydı.Zaten yeni bir isimle yepyeni bir araba üretiyorsun ve 1 sene dişini sıkıp fiyat donanım dengesini alıcı lehine çevirmiyorsun.Şansı azalıyor tabi.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
talisman gerçekten güzel araç ama neden cam tavan getirmessin kardeşim.ayrıca neden makul bi fiyat belirlemessin.şahsen talisman gibi bi araci türkiyede katlettiler
Siz ne yaptınız?Talismanı test edebildiniz mi?

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Volvo s 60 benzettim..
45+ yaş üstüne hitap ediyor gibi.
:berbatBeğenmedim.
Tasarımı ,
orta konsolu
nargile
Fiyat uçuk , plastiği az kullanmış galiba bu sefer

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılan cevaplara bakıyorum da 100,110 binin üzerinde para verilmez diyenler var. Yahu git kardeşim sen Fluence'e bin o zaman, jetta ya bin, golfe bin. Gerçekten ya bu insanlar bu donanıma sahip diğer markaların satış fiyatlarından haberdar değiller, ya da insanlarla dalga geçiyorlar. En uyuz olduğum şey ise "bu para Renault'a verilmez" mantığı. Araç resmen kalite kokuyor, Renault, Formula 1 teknolojilerini binek araçlara uyguluyor. Renault artık toros, broadway dönemindeki Renault değil. At gözlüklerini çıkarın artık. Beğenmeyebilirsin,sevmeyebilirsin ama saygı göstermek zorundasın!

1- 150bin tl nin neyine saygı göstericem pardon da,Fransız mı Türk:bayrak markasımı bu reno ?
Eleştiriye açık ol biraz. 150 bine En kral merco ,bmw yi ,volvoyu alırım.Renoyu seviyoruz diye ,Fransız kazığı yemek zorunda da değilim kusura bakma.

2- Reno yine tatlı su kurnazlığı yapmış , dikkat edin ön ızgaralara çok masum duruyor ! fluencedada bunu yaptı meganeda da
2-3 sene sonra ön ızgaraları değişip ,sert bi görüntü verip ,makyajlı kasa diye sunar piyasaya..!Almak isteyenler ozaman alsın bence.

Son düzenleme:

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1- 150bin tl nin neyine saygı göstericem pardon da,Fransız mı türk markasımı bu reno ?
Eleştiriye açık ol biraz. 150 bine En kral merco ,bmw yi ,volvoyu alırım.Renoyu seviyoruz diye ,Fransız kazığı yemek zorunda da değilim kusura bakma.

2- Reno yine tatlı su kurnazlığı yapmış , dikkat edin ön ızgaralara çok masum duruyor ! fluencedada bunu yaptı meganeda da
2-3 sene sonra ön ızgaraları değişip ,sert bi görüntü verip ,makyajlı kasa diye sunar piyasaya..!Almak isteyenler ozaman alsın bence.

Elbette eleştiriye açık olmak gerek isteyen istediği arabayı alır.Bu arada virgülden sonra Fransızı büyük harfle yazıyorsan Türk mü derken onuda büyük yazmalısın

1-150 bine en kral merco veya bmw kaç model ,hangi motor, hangi donanım ?? sıfır araçlardan bahsediyoruz..

Eğer 2.el yazacaksan da
Bu araçlarda aktif süspansüyon ,navigasyon ,Led far (DLR değil far olacak),anahtarsız giriş ,Nappa deri ,headup ,elektrikli koltuklar gibi donanımlar olsun lütfen.Birde ya E yada 5 serisi olmalı , fluence dan bile küçük 3 serisi adı üstünde olan c serisi olmasın..

Neyse sonuçta sana da bana da hitap etmeyen araçlar ,çünkü bu araçları alan çoğunluk ne donanıma ne yakıt tüketimine dikkat eder önemli olan marka prestijidir yani gösteriştir .Yoksa kimse ufacık 3 serisi hemde benzinli boş araca 150 bin ,5 serisi benzinli araca 190bin vermezdi.

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen Türkü kücük harfle yazmışım özür arkadaşlar düzelttim.
Herkesin zevki ve rengi değişik , ama 150 bin vericeksem
Şöyle bi arabam olsun isterdim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-avantgarde-beyaz-renkte-bayi-228375778/detay
Renonun bu yola girmesi yerine (qashqai -kadjar benzerliği - s60 ,talisman benzerliği)
Gönlümüzde taht kuran modellerin devamını getirmesini isterdim.
(Megane 2 gibi )
Koşa koşa almaya giderdim.

Şöle bi gerçek de var ki symbolün bile sıfır fiyatı 60 bin tl olmuşsa,Talismanın fiyatının 150 bin tl olması normal.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen Türkü kücük harfle yazmışım özür arkadaşlar düzelttim.
Herkesin zevki ve rengi değişik , ama 150 bin vericeksem
Şöyle bi arabam olsun isterdim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-avantgarde-beyaz-renkte-bayi-228375778/detay
Renonun bu yola girmesi yerine (qashqai -kadjar benzerliği - s60 ,talisman benzerliği)
Gönlümüzde taht kuran modellerin devamını getirmesini isterdim.
(Megane 2 gibi )
Koşa koşa almaya giderdim.

Şöle bi gerçek de var ki symbolün bile sıfır fiyatı 60 bin tl olmuşsa,Talismanın fiyatının 150 bin tl olması normal.
Mercedes mükemmel