orfin finansmandan dosya masrafını alan var m?

sedatty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,
Tüketici hakem heyetine başvurup araç alırken ödediği dosya masrafını iade alan var mı?
Varsa nasıl bir yol izlediğini anlatırsa kişi başı 600 TL lik bir yorum yapmış olur ve çok makbule geçer.

Saygılarımla...

airarmada

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
varsa bende hemen başvuruyorum ,fakat bu adamlar çok açık açık dosya masrafını belirtip imza attırıyorlar.

Hasanavci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim eşim mali müşavir. Kredi bitince alabileceğimizi söyledi. Bende orfinden alanlardanım. Yolu yöntemi tam öğrenip yazarım.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dosya masrafsız aldığımızdan böyle sorunlarımız yok allahaşükür

sedatty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam...
konuyu sorunları olanlara bırakırsanız iyi olur!
Konuyla, soruyla hiç alakanız olmadığı gibi yazdığınızın kime faydası var onu da düşünmüyorsunuz!
Burası forum ve burada hepimiz bilgi paylaşımında bulunup yardımcı olmaya çalışıyoruz elimizden geldiğince.

Hasanavci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında aradaki acayip mesajdan sonra cevap yazmayacaktım ama neyse diyorum yine.

Dosya masrafını almak isteyen arakadaşlar bağlı bulundukları kaymakamlıktan dilekçe alıyor. Dilekçenin ekine tüm ödeme makbuzlarını ekliyoruz. Hemen hepimiz internetten ödediğimiz için bankadan almamız gerekiyor makbuzu. Banka parayı ödememek için internet çıktısını kabul etmeyebiliyormuş. Her sayfa için para alıyorlar ama yapcak bişey yok. Yinede ilk önce internetten aldığımız çıktılarla şansımızı denemekte fayda var. Umarım yardımcı olur.

fblorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bu konuyu merak ediyordum..bende kredi kartından cektirmistim ...

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,
Tüketici hakem heyetine başvurup araç alırken ödediği dosya masrafını iade alan var mı?
Varsa nasıl bir yol izlediğini anlatırsa kişi başı 600 TL lik bir yorum yapmış olur ve çok makbule geçer.

Saygılarımla...

var kardeşim bugün teblikat elime ulaştı THH ORFİN finanstan alacam geri dosya masrafını sende alırsın.