Huzurlarınızda Adam gibi Adam Olan Minnoş İDE :) 5112.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Maşallah kazasız belasız dışa da bi el atmak gerekiyor ufak dokunuşlarla daha da güzel olacağına eminim :eyv

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

maşallah allah kaza bela vermesin.....

maşallah emeğine sağlık kazasız belasız ve cezasız yolculuklar.

Maşallah allah kaza bela vermesin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah fişek gibi duruyor ufak detaylarla dahada güzelleşecektir.:eyv En başta kılçık ayıklamak şart.:)

Maşallah kazasız belasız dışa da bi el atmak gerekiyor ufak dokunuşlarla daha da güzel olacağına eminim :eyv

Eyvallah abılrım.İlk etapda jantları boyayacagız renk secıyoruz su anda:)önrileri alabılırım

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Şu aracın motorunu da kendisinide merak ettim. :) Ankaraya gelirsem görmek isterim. ;)

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu aracın motorunu da kendisinide merak ettim. :) Ankaraya gelirsem görmek isterim. ;)

Zevkle Levent abi.Sana şu kadarını söyleyebiliim.Aracın sentelerını falan herşeyi degiştirdik.Orjınal renaultan urunlerı aldık.Ustalarımız bırazda kendı yorumlarını kattılar.. 1 2 3 4 kısa sanzıman 5 uzun sanzıman
Ama idda ediyorum ki piyasanın en kuvvetlı ve en seri 4.vites sanzımanı kesınlıkle benım ıde de.Başka alternatifi yok:) 70 den 120 ye bir kaç sanıye ıcınde çıkacak kadar atak..250 km hız yapan başka ıdede yok sanırm.Aman maşalalh diyeyim..

ByDoDo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zevkle Levent abi.Sana şu kadarını söyleyebiliim.Aracın sentelerını falan herşeyi degiştirdik.Orjınal renaultan urunlerı aldık.Ustalarımız bırazda kendı yorumlarını kattılar.. 1 2 3 4 kısa sanzıman 5 uzun sanzıman
Ama idda ediyorum ki piyasanın en kuvvetlı ve en seri 4.vites sanzımanı kesınlıkle benım ıde de.Başka alternatifi yok:) 70 den 120 ye bir kaç sanıye ıcınde çıkacak kadar atak..250 km hız yapan başka ıdede yok sanırm.Aman maşalalh diyeyim..

Maşaallah Allah kaza bela vermesin bir hız videosu bekliyoruz ozaman özgür beyy :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Maşallah kazasız belasız kullan kardeşim...

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah on numara

Murad

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Allah kaza bela vermesin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi