immo sorunu

dnzkntr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar.araç 2000 model megane 1.6 coupe .Malum hava çok soğuk.Dün gece yarısı 1 gündür yatan aracı çalıştrdım.ertesi gün öğlene doğru tekrar kontrol edeyim karını temizleyim falan diye aracı çalıştırmak istedim.Sürekli yanıp sönen immo ışığıyla beraber çalışmadı.soğukların beyin yada immo sistemine ne tür etkisi olur? ayrıca servisten aldığımız kod rakamlarını bir kereye mahsus girince sorun çözülürmü? yedek anahtarla denedim sonra anahtarın birinin içini söktüm denedim yine olmadı.marş basıyor motor çalışmıyor..Cevap atabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekürler

camanga

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8 haneli bir kod var onu girmek gerekiyor. Benimde başıma geldi çok uğraştırdı beni iş bilmez ustalar yüzünden ama en son çözdüm kodu olması gereken gibi girdikten sonra sıkıntı yaratmıyor en azından benimki yaratmadı 4 yıldır.Bu arada aracın otomatikse kesinlikle ama kesinlikle immo iptal ettirme kardeş şanzıman korumaya alıyor ne sürekli 3. viteste kalıyor.

dnzkntr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8 haneli bir kod var onu girmek gerekiyor. Benimde başıma geldi çok uğraştırdı beni iş bilmez ustalar yüzünden ama en son çözdüm kodu olması gereken gibi girdikten sonra sıkıntı yaratmıyor en azından benimki yaratmadı 4 yıldır.Bu arada aracın otomatikse kesinlikle ama kesinlikle immo iptal ettirme kardeş şanzıman korumaya alıyor ne sürekli 3. viteste kalıyor.

teşekürler cevap için.Araç otomatik değil.zaten immo iptali daha farklı sorunlara yol açıyormış okuduklarıma göre.Dün elektrikçi ve bu işlerle uğraşan birini getirdim aracın başına .Reno servsinden aracın 8 haneli kodunu bulmuştum ama bir cihaz bağlayıp kodları girdik malesef çalışmadı..Sonra immo beynin yazılımı sildiğini ve yazılım atılması gerektiğini söyledi, Bşka birine yönlendirdi..Aracı çektirip oraya götürecez bakalım ne olacak.Amam yinede şu işin soğuklarla yağışla falan ne alakası var onu çözemedim..

dnzkntr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorun çözüldü.dediğim gibi immobilizer beynine yeniden yazılım yüklendi.Şuan sorun yok.Megane 1 modelleri için kronik bir problem.Aşırı soğuklarda hava nemlenince bu beyni etkileyip kendini resetliyormuş . Aynı sorunu yaşayacak olan olursa avrupa yakasında olan için Sefaköy güldallar oto sanayide beyinci selami ustayı şiddetle tavsiye ederim

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorun çözüldü.dediğim gibi immobilizer beynine yeniden yazılım yüklendi.Şuan sorun yok.Megane 1 modelleri için kronik bir problem.Aşırı soğuklarda hava nemlenince bu beyni etkileyip kendini resetliyormuş . Aynı sorunu yaşayacak olan olursa avrupa yakasında olan için Sefaköy güldallar oto sanayide beyinci selami ustayı şiddetle tavsiye ederim

Ne kadara mal oldu

xperia z

dnzkntr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
250 liraya malodu

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.

s74

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Benim araçta da benzer bir sorun yaşanıyor şuan.
Ustanın iletişim numarasını paylaşabilir misiniz?

Saygılar,