Soğutma suyu eksiltme ve Renault un yaklaşımı.

cyborg78

Kayıtlı Üye
16-Bursa
her arızada servisemi gitçen bulamıyorlar ne olduğunu

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her arızada servisemi gitçen bulamıyorlar ne olduğunu

Benim anladığım kadarıyla bunlar ya suyun eksildigine inanmıyor ya da beceriksizliklerinin araç değişimi ile ortaya çıkmasından korkuyorlar. Ben su iyice bitene kadar bekleyip öyle gideceğim servise ve becerebilirsem su ekler iken video almaya çalışacağım. Bu böyle bir iki.... Sonrası malum.....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Umutgulen66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun. Hangi ilde oluyır bu işler.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araçta arıza yok ta su neden eksiliyor. normal diyen büyük saçmalamış. bunlar bizi çocuk mu zannediyor. ilk defa mı araba görüyoruz ömrümüzde. kapalı devre çalışan bir sistemde ne oluyor da su eksiliyor bir problem olmadan. araba içiyor mu bu suyu.

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araçta arıza yok ta su neden eksiliyor. normal diyen büyük saçmalamış. bunlar bizi çocuk mu zannediyor. ilk defa mı araba görüyoruz ömrümüzde. kapalı devre çalışan bir sistemde ne oluyor da su eksiliyor bir problem olmadan. araba içiyor mu bu suyu.

Galiba çocuk sanıyorlar. Ama hakkımızı arayacağız tabi

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar dün yine soğutma suyu seviyesi minimum seviye çizgisinin epey altına düştüğü için Çanakkale Saruhan servise gittim. Araçta yine kontroller yapılıp bir sorun bulunamadı. Nisan ayı sonunda mühendis gelip araca bakacakmış. Antifriz doldurup gönderdiler.

ayhancet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Geçmiş olsun. zor bir süreç su eksiltme, insanın canını sıkıyor. Ben kalorifer peteğinden şüphelendim arkadaşım.

erdem1998

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun. Bende de megane 4 1.5dci var. Sen söyleyince gidip araca baktım. Aracı 2 aydır kullanıyorum hiç bakmamıştım. Mavi çizginin bir parmak altında. Sanırım sorun yok. Ama sizin aracınız normal değil muhakkak bir problem var ama Renault problem çözme konusunda sıkıntılı.

Arkadaşlar dün yine soğutma suyu seviyesi minimum seviye çizgisinin epey altına düştüğü için Çanakkale Saruhan servise gittim. Araçta yine kontroller yapılıp bir sorun bulunamadı. Nisan ayı sonunda mühendis gelip araca bakacakmış. Antifriz doldurup gönderdiler.

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Geçmiş olsun. zor bir süreç su eksiltme, insanın canını sıkıyor. Ben kalorifer peteğinden şüphelendim arkadaşım.

Gerekli kontrollerin o kısımda da yapıldığını söylediler ben onların yalancısıyım.