Talisman Garantiden Yapılan İşlemler/Değiştirilen Parçalar

keremzeytin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler hocam. Şimdilik bir acelesi yok benim için. Yazın başında diğer sorunlarla beraber onuda hallettiririm. Haziran ayında R Link güncellemeleri gelecekmiş onu bekliyoruz bakalım.

ohayyam

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçtada yüksek hızlarda sunrooftan rüzgar sesi gelmekteydi. Ankara da servise gittim. Sıfır araç olduğu için hemen müdahele etmediler FİC açıp ( ne demekse açılımını bilmiyorum yanlış yazmışta olabilirim) merkeze sordular. Gelen cevaba göre de Sunroof camının ayar vidalarından ayarlanarak sorun giderildi.

cenkank.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorun çözüldü ise ne güzel hocam.. hangisine gittiniz en azından ankarada yaşıyorum bende oraya giderim o konuda tecrübe edindiler sonuçta?

ohayyam

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Laguna 2, Laguna 3 ve Talisman tüm araçlarım için sürekli şaşmazdaki Yetkili Renault servisi Görgülü kardeşler. Müşteri temsilcisi Zafer beye selamlarımı söylerseniz ilgilinir :))

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Teşekkürler hocam. Şimdilik bir acelesi yok benim için. Yazın başında diğer sorunlarla beraber onuda hallettiririm. Haziran ayında R Link güncellemeleri gelecekmiş onu bekliyoruz bakalım.

Rica ederim.İnşallah gelir R link güncellemesi.Ocak sonu Şubat başı gelir demişlerdi en son.Milleti hala 2015 haritaları ile dolaştırıyorlar.

ohayyam

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu R link 2 güncellemesini USB ile yapmıştım internetten indirip bumudur yoksa servisler başka bir güncelleme mi yapmakta ???

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

keremzeytin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harita güncellemesi için mayıs dediler. Haziranda kayıtlı radyo kanallarında yaşanan sorunlardan ötürü bir güncelleme gelecekmiş.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Harita güncellemesi için öncelikle linkteki konuda paylaştığım;
"Cihazda yeterli alan yok" problemimin çözülmesi lazım kendi adıma öncelikle.Bunun içinde rlink2 nin yeniden yüklenmesi lazım.Radyo kanalları için yapılacak güncelleme inşallah yama bir yazılımla gelmez.Bilgilendirme için teşekkürler.

ohayyam

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rlink2 versiyon güncellemesi sadece serviste yapılabiliyor.

http://www.renaultfanclub.com/renau...-bluetooth-android-6-0-guncelleme-sorunu.html

linkte benim R link ile ilgili yaşadığım güncelleme hikayesi var.

Sanırım sorunları düzeltmişler Nisan 2017 de aldım. 2gün kullanabildim. istanbula gidip geldim okadar... Aracım en full ü ve vision pakette var ama tabela okumadan emin degilim heads up yada ekranda trafik işareti varmıydı hatırlamıyorum:) Sanki USB ile Rlink storedan güncelleme yaparken sadece haritam guncellemedi sistemde güncellendi sanırım. çünkü güncelleme sonrası bir suru yeni uygulamalar cıktı.. Rlink2 güncelleme işinin sadece serviste ODB den yapıldığına eminmisiniz ?