1991 Model Renaullt 21 Manager Nasıldır ?

alpertunga41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstadlarım max 6 bin bütcem vardı 5.500 e 1991 renault manager buldum bakımları yeni yapılmış araç temiz duruyor bu araçlar nasıldır alınırmı bu fiyatlara artıları eksileri nelerdir hiç bir bilgim yok aydınlatırsanız sevinirim.

alpertunga41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yokmu şimdi forumda bu araçtan anlayan

irfan baba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam merhaba,
Renault 21 Manager olarak geçer. O yıllarda makam aracı olarak üretilen bir araçtır. 1.7 motora sahip güçlü bir performans vardır. Fakat yakıt tüketimi benzinde biraz fazladir. Direksiyon hidrolik ön camlar hidrolik olması lazım. Eğer arabada LPG varsa 28 -30 kuruş km de tüketimi olur. Motoru büyük olduğu için o yıllarda üretilen renolara göre biraz daha fazla benzin yakar. Ayrıca kasa ağırdır. Kasa ağır olduğu için biraz fazla yakar o nedenle az tutulur diye hatırlıyorum. Umarım bilgileri doğru hatırlamışimdir. Karar sizin. Ha LPG varsa ve ruhsata işli olmasına muayenesinin yeni olmasına dikkat edersen fazla maliyete katlanmazsin. Saygılar

alpertunga41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam merhaba,
Renault 21 Manager olarak geçer. O yıllarda makam aracı olarak üretilen bir araçtır. 1.7 motora sahip güçlü bir performans vardır. Fakat yakıt tüketimi benzinde biraz fazladir. Direksiyon hidrolik ön camlar hidrolik olması lazım. Eğer arabada LPG varsa 28 -30 kuruş km de tüketimi olur. Motoru büyük olduğu için o yıllarda üretilen renolara göre biraz daha fazla benzin yakar. Ayrıca kasa ağırdır. Kasa ağır olduğu için biraz fazla yakar o nedenle az tutulur diye hatırlıyorum. Umarım bilgileri doğru hatırlamışimdir. Karar sizin. Ha LPG varsa ve ruhsata işli olmasına muayenesinin yeni olmasına dikkat edersen fazla maliyete katlanmazsin. Saygılar
lpg yeni taktırmış üstadım hepsi işlenik ruhsata 2019 a kadarda muayne varmış araçta diri duruyor

alpertunga41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güncel yardımlarınızı bekliyorum

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Yolda size o paraya 100 binlik araç rahatlığı sunar. Motor ve yürüyen parçaları bol ve uygun fiyatlıdır.Kaporta ve bazı plastik aksamları fahiş fiyatlıdır , bunuda çıkma parçalarla aşabilirsiniz.Eğer 1.7 ve lpg li ise karbüratör ve benzin otomatiği sorunu yaşarsınız ara ara.Eğer 2.0 ise motorla ilgili kronik bir sorunu olmamakla birlikte yüksek km ler yapabilirsiniz.Sonuçta en yenisi 21 yaşında illaki ufak tefek masrafları olacaktır ama o paranın arabası değil , bu kadar söyleyebilirim.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstadlarım max 6 bin bütcem vardı 5.500 e 1991 renault manager buldum bakımları yeni yapılmış araç temiz duruyor bu araçlar nasıldır alınırmı bu fiyatlara artıları eksileri nelerdir hiç bir bilgim yok aydınlatırsanız sevinirim.
vakti zamanında amcam 92 manager 1.7 almıştı. parçası zor bulunur bazen bulunmaz, ve pahalıdır. çok konforlu olduğu tartışılmaz fakat bu aracı çok zor satarsınız. yani elden çıkarmak çok zor olabilir parçası çok zor bulunur ve pahalıdır. bence alınmaz. şahsi fikrimdir. amcam aracını en son hurdaya verdi.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5.5 6 lira butceye alinabilecek en iyi aractir bence.arkadaslar degerlendiriken butceyi goz onunde bulundurun.bu paraya daha iyi ne alinabilirki kaplumbaga bile yok bu fiyata.arac motor ve yuruyen iyi olsun yeter.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet bu paraya ancak bu araç olur fakat bu da çöpe atılacak bir para değil üzerine 2 bin kadar koyulabilirse bir 9 alınabilir ve satarken aynı paraya rahatlıkla satılabilir. ben verilen para çöpe gitmesin diye bu yorumu yaptım.

alpertunga41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5500 lük araç reis 2 senegötürsün beni yeter sonra 3-4. Bine zaten satılır hurda arabalar o fiyat zaten