Yol bilgisayarı açtırma

tetik52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamun aleykum arkadaşlar 2013 model 1.5dci symbolumun yol bilgisayarını açtırmak istiyorum nasıl olur neler değişir rica etsem anlatabilirmisiniz hepinize iyi akşamlar

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu işi yapmaya razı olacak bir servis bulursan hiç bir şey değişmeden bilgisayara bağlayarak açılır...

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zararı yok hocam ama usta abıminde dedıgı gıbı servıslerde actır

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisi ikna et yokuş kalkışıda açtırırsın.

paşazade

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aleykum selam benim araç da joy model. serviste hem yokuş kalkışı açtırdım hem de yol bilgisayarını. yalnız aracımı garantiden çıkarttılar zaten bitmesine 3 ay kalmıştı ben de fazla üstelemedim. Yalnız açmadan önce mırın kırın ettiler anlamıyorum neden işi zorlaştırıyorlar? Ama şu an çok memnunum hele yokuş kalkış efsane bir şey.

muratavsar66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara da çelik oto reneult servisini aradım.500 TL istediler.herkes nasıl bedava açtırdı anlamadım. Ankara da makul bir fiyat a actirabilecegim Servis ismi verebilecek var mı?

Memin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, 2013 joy var bende yokuş kalkış desteğini açtılar ama yol bilgisayarını açamadılar bazı modellerde yok dediler bilgisi olan varmı?

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, 2013 joy var bende yokuş kalkış desteğini açtılar ama yol bilgisayarını açamadılar bazı modellerde yok dediler bilgisi olan varmı?
hepsınde var kardesım servısler cogu sıkntı cıkarıyor boyle

brkyrtypn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul da bunu yaptıran var mı arkadaşlar ? forumda yol bilgisayarı ve yokuş kalkış desteğinin serviste bilgisayara bağlanılarak yazılım ile 5 dk da açılıyor dedikleri yazısını çok okudum.
İstanbulda hangi servis var buna yanaşan yapan.