dertli

ismailbal28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
A.s buraya yeni kaltildim 1 ay once 1.9 2002 model f8q motor reno kango aldim ve aracim. Yogun bi trafikte radyotor hortumunu yardi ama hararet gostergesi sonuna kadar dayanmadi dunde tamirciye gittim hortumu taktik suyu doldurduk calistirdik suyu ilave ettik fan acana kadarda motoru calistirdik fan aciyor ama suyu fokurdatiyor sizce normalmi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Tabi ki normal değil conta yanık olabilir tamirci sizi bilgilendirme dimi ?

ismailbal28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta dogru duzgun usta yok daha fazla zarar vermek istemiyorum tahmini ne cikar peki

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam araba sogukken calıstırın rolantıde genlesme kabının kapagını açın eger fokurdama devam edıyorsa conta yanmış demektır birde ekzosdan cıkan dumanı takıp edıp gaz verdıgınzde yogun bır duman cıkıyorsa ozaman conta kesın yanmış demektır. Bir baska neden de ki inşallah budur genleşme kabının kapağı arızalı olabılır.bu yuzden de fokurdama yapar

ismailbal28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dun bakim calistirdim genlesme ti hortumlar yumusadi oyle yogun bi duman atma yok hararet gosteregesi normal yerinde fanaciyor birde dediginiz gibi su kabinin kapagi aorjinal degil eger yakin sa korkum yok yaptirilir tek korkum motor da bise cikarmi maliyeti 5000 ile 6000 bin bulur diyorlar

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Fiyat hakkında bilgim yok [emoji17] maalesef

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yogun duman gelmıyorsa conta saglamdır kardesım siz bence kapağı bir degıstırın oyle deneyın bence

ismailbal28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aldigim dan buyana hararet sonuna kadar gelmedi bi de nasil anlicazz bu hararet derecesini bilniz varmi kalin cizgiler kac oluyor ince cizgiler kac oluyor

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
felaket tellahı mısın arkadaş sen..))) tamirci misin, yetklisi serviste mi çalışıyon))
"dunde tamirciye gittim hortumu taktik suyu doldurduk calistirdik suyu ilave ettik fan acana kadarda motoru calistirdik fan aciyor ama suyu fokurdatiyor sizce normalmi " sizce normal mi?