Araç su aldı

inferno52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 kangoo authentique gaz fren pedallarının oldugu yerden su almış başka hiçbir yerinde yoktu. Araçta bir rutubet kokusu oldu bi baktım oradaki paspasın altında su birikmiş epeyde vardı neyden kaynaklanmış olabilir daha önce başına böyle birşey gelen olmuştur illaki..

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
2011 kangoo authentique gaz fren pedallarının oldugu yerden su almış başka hiçbir yerinde yoktu. Araçta bir rutubet kokusu oldu bi baktım oradaki paspasın altında su birikmiş epeyde vardı neyden kaynaklanmış olabilir daha önce başına böyle birşey gelen olmuştur illaki..
Üst deki yorumda belirtildiği gibi silecek motorunun olduğu yerde su giderleri var tıkandığı zaman içeri su alır .

inferno52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaloriferden geliyor su onu tesbit ettik. Dün yağmur yağmadıgı halde kaloriferi açtık ve 40 dakka sonra su akıtmaya başladı..
Komple bozulma ihtimalide var gözenekleri tıkanmıştır diyende var.. Düşünceleriniz nedir dahaca bi elektrikciye götürmedim de götürmeden bi fikir sahibi olalım sizce bozuldu mu gözenekler mi tıkanmıştır :) Daha 74bindeki aracın kaloriferi bozulmaz dediler artık şans..

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Kaloriferden geliyor su onu tesbit ettik. Dün yağmur yağmadıgı halde kaloriferi açtık ve 40 dakka sonra su akıtmaya başladı..
Komple bozulma ihtimalide var gözenekleri tıkanmıştır diyende var.. Düşünceleriniz nedir dahaca bi elektrikciye götürmedim de götürmeden bi fikir sahibi olalım sizce bozuldu mu gözenekler mi tıkanmıştır :) Daha 74bindeki aracın kaloriferi bozulmaz dediler artık şans..
Kalorifer peteği ne bakın araç içinden kaçağın nerde olduğunu tespit edin
12fb1ff6bf4ae434581cf585a1779815.jpg
fafe15750a07331207d2557228d77b9d.jpg

inferno52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Torpidoyu falan indirdiler aşşaya işte gözenekler falan tıkanmış birde tam ney oldugunu unuttum da conta diyim öyle şeylerini değiştirmişler malzemelik pek bi durum yokta torpido olayından dolayı işcilik çok tuttu 250tllik oldum ama ufakta olsa sıkıntı insanın canını sıkıyor herneyse yardımlarınız için saolun

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bununla geçmiş olsun