Clio 4 sürücü koltuğu yükseklik ayarı

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
clio 3 otantikte de ayarlanmıyor değil mi, ben de montu çıkarırken kafamı çarpıyorum :(

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim arabada koltuk yükseklik ayarı var ama sorsan bir kere ayarladın mı diye hayır derim :)) sorun olacağını sanmıyorum o yüzden..

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımda 1.2 joy. Koltuk yükseklik ayarı ne yazıkki yok. Fakat koltuğu ayarlamaya gerek duyacağınızı sanmıyorum. Benim eşimde çok rahat kullanabiliyor.

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en kötüsü; minder styla işinizi çözecektir :eyv

uygar37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
icon modelinin ön yolcu koltuğununda yükseklik ayarı yok ve en yüksek ayarda ayarlamışlar..Biraz uzun boylu birisi oturursa başı tavana değiyor.. Ayarlamak mümkünmü bilen varmı?

mstfynl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim boyum 1,70 cm. Sıkıntı yaratmadan kullaniyorum. Kendiniz kiyaslamniz açisindan yazdim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ahmetusta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy kullanıcısıyım koltuğu aşağıda ayarlayıp kullanırdım eski aracımda bunda orta seviyede ama rahatsız etmiyor görüş mesafesi ve pedal mesafesi gayet orantılı

gkhan92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
malesef 2015 model joylardada yok.. basık araç kullanmaya alışık olduğum için bunun hem kendi hem koltuğu yüksek olunca ilk başlarda çok rahatsız etti ancak sonradan insan mecburiyetten alışıyor :(

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
malesef 2015 model joylardada yok.. basık araç kullanmaya alışık olduğum için bunun hem kendi hem koltuğu yüksek olunca ilk başlarda çok rahatsız etti ancak sonradan insan mecburiyetten alışıyor :(

İnsani insan yerine koysalar bunlarin hepsi olur. Markalardan once yasalarimiz bizi insan yerine koymuyor ki. Vw bile amerikaya arac gonderirken saci kalinlastiriyor. Renault citroen peugeot gibi markalar da amerika kriterlerini saglayamadigi icin o pazara giremiyor. Evet insana olan feger ortada. Zar zor 2014 kasim sonrsi abd ve esp standart oldu ama daha bir ton yol almalari lazim. Renaultta sagolsun bunu hep yapar. Torpidoya aydinlatma koymaz, kadjarda kapi ici cam digmelerinde aydinlatma yok, clioda ayarsiz koltuk ve saymakla bitmeyecek tonla olmasi gerektigi halde araclardan calinan eksikler

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi