Clio 4 aksesuar Ankara

DestanN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese hayırlı günler dilerim aracım joy model boş oğlu boş krom aksesuar piano black havalandırma çerçevesi ve icon lardaki piano black direksiyon kaplamasından yaptırmak istiyorum icon paketlere gücüm yetmedi bu şekilde bi nebze icon görünüm katmak istiyorum fakat aracı yeni aldım malum paramız pek kalmadı Ankara içinde en uygun nereden yaptırabilirim montajı da kolay gibi internetten de alabilirim ama int de parça parça çok karışık ful set diye satanlar var onlar da da bi yerden biri eksik yardımlarınızı bekliyorum.

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Krom citalari alirken formlu yani bombeli gibi olmasina dikkat edin.duz tenekeden kesme gibi olanlar var cok uyduruk duruyor.direksiyonda piona black tavsiye etmem cok kolay cizilip ve cok el izi oluyor.

DestanN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Krom citalari alirken formlu yani bombeli gibi olmasina dikkat edin.duz tenekeden kesme gibi olanlar var cok uyduruk duruyor.direksiyonda piona black tavsiye etmem cok kolay cizilip ve cok el izi oluyor.
Teşekkür ederim cevap için özellikle yan kapı çıtaları için bahsettiniz sanırım çok değişik fiyatlar var inşallah uygun bulursam dikkat edeceğim. Direksiyon konusunda da haklısınız sanırım ama görseli çok güzel duruyor. ya gözü karartıp yaptırırım ya da güzel bi deri bulursam komple deri kaplatırırım artık.

babuqhtuLu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Krom çıta 4 kapı serviste 182 tl fiyat verdiler işçilik hariç.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinşzden geliyorsa alıp kendınız takın ne işçiliği olacak zaten yerleri belli çukur yamuk takma ıhtimali yok denecek az.yapılacağı yerleri güzelce temizleyin sıcak havada güneşte yapın.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese hayırlı günler dilerim aracım joy model boş oğlu boş krom aksesuar piano black havalandırma çerçevesi ve icon lardaki piano black direksiyon kaplamasından yaptırmak istiyorum icon paketlere gücüm yetmedi bu şekilde bi nebze icon görünüm katmak istiyorum fakat aracı yeni aldım malum paramız pek kalmadı Ankara içinde en uygun nereden yaptırabilirim montajı da kolay gibi internetten de alabilirim ama int de parça parça çok karışık ful set diye satanlar var onlar da da bi yerden biri eksik yardımlarınızı bekliyorum.

Ben kendi aracimda onparcalari sokerek servise boyatmistim. Bir seneden fazla oldu ve hala kullanmaktayim. Boya atmasi vs olmadi fakat asiri derecede toz ve parmak izi tutuyor. Goruntu cok guzel ama her seferinde silmekten gina geldi artik.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DestanN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinşzden geliyorsa alıp kendınız takın ne işçiliği olacak zaten yerleri belli çukur yamuk takma ıhtimali yok denecek az.yapılacağı yerleri güzelce temizleyin sıcak havada güneşte yapın.

Elimden gelir allahın izniyle geçenlerde n11 üzerinden şipariş verdim kargo geçikti iptal ettim ama genede yolladılar farketmediler sanırım iptal ettiğimi. Şuan da aldığım parçaları simli kırmızı kaplamaya karar verdim bakalım kargo gelirse ona göre bi karar vereceğim.

DestanN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kendi aracimda onparcalari sokerek servise boyatmistim. Bir seneden fazla oldu ve hala kullanmaktayim. Boya atmasi vs olmadi fakat asiri derecede toz ve parmak izi tutuyor. Goruntu cok guzel ama her seferinde silmekten gina geldi artik.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Krom parçaları alıp kırmızı folyo kaplayacağım inşallah. O iz tutmaz heralde o kadar

anll23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı işlemleri bende yapmıştım. N11 den S dizayndan sipariş vermiştim, fiyatı uygun gelmişti. 2 sene oldu alalı hiç sorun çıkmadı şükür. Park sensörü taktırmaya gittiğimde bunları taktırdım ustaya. Yalnız kendi yapışkanı haricinde silikonda sıktı usta ve bantla yapıştırdı - 2 gün dursun bantlar dedi. Öyle yapmanızı tavsiye ederim. Ön led farın yanlarına, yan tarafa kapı altlarına ve bagaja aldım, güzel durdu.

sagaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aynı şekilde tüm krom paketleri sdizayn kendi sitesinden aldım.Çok çok memnunum.Aldım kendim uyguladım.Ekstradan şeffaf silikon takviyesi uyguladım gayet basit ve güzel oldu.Tavsiye ederim.