Gosterge tablosu / kadran temizligi

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aşağıdaki 2 konuma bakın. Çok önceden çözmuştüm. Tamamen kurtulmak istiyorsanız business modellerindeki siperlikten alın.yumuşak dokusu olmayan sert malzeme.ses bu yumuşak dokunun yapışyırma malzemesi ve perçinlerden geliyor. Perçinleri parcalayıp sıcak silikon ve ya akılli vida ile sabitleyebilirsiniz. Yalıtım malzemesinin açıkta kalan kısmıda sabitlemeniz gerek.buna ulaşmak icin perçinlerim sökülmesi gerekmekte.

http://www.renaultfanclub.com/megan...i-tozu-temizlenmesi-ve-siperlik-yalitimi.html

http://www.renaultfanclub.com/renau...km-saatinin-ustundeki-siperlikte-citirti.html

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jQrWVW.jpg
[/URL][/IMG]
size perçine akıllı vidayı ve yumuşak malzemenin büklüm büklm olan malzemenin resmini atıyorum. Sesler buradan gelmekte.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jQrWVW.jpg
[/URL][/IMG]
jQrWVW.jpg
[/URL][/IMG]
size perçine akıllı vidayı ve yumuşak malzemenin büklüm büklm olan malzemenin resmini atıyorum. Sesler buradan gelmekte.

Resimler gorunmuyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadas bu renaultun kadrandan cektigi nedir? Benim binonceki arac capturda da kadran sesleri geliyordu. Malum o zaman simdiki kadar tecrubeli olmadigimdan elleyemiyordum. Servis zaten bulamamisti ama gerek forum gerek youtube bir cok derde deva oluyor artik.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tansel hocam bi deneyecegim yarin insallah..sonucu paylasirim..yarin yag bakimina gidecegim islemler surerken ben de bu siperlige bir el atarim belki :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tansel hocam bi deneyecegim yarin insallah..sonucu paylasirim..yarin yag bakimina gidecegim islemler surerken ben de bu siperlige bir el atarim belki :)

Basit bi islem kolay gelsin simdiden. Madem bakima gideceksiniz sokme islemini ustaya yaptirin onlar daha rahat cikartir.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Basit bi islem kolay gelsin simdiden. Madem bakima gideceksiniz sokme islemini ustaya yaptirin onlar daha rahat cikartir.

Hocam aynen dediginiz birlesim yerlerine 4 5 yerinden cift tarafli bant doldurdum..Klips yerlerini de yine kopuk bantla bantlayip oturttum siperligi..bakalim ses kesilecek mi bir iki gune belli olur..

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam aynen dediginiz birlesim yerlerine 4 5 yerinden cift tarafli bant doldurdum..Klips yerlerini de yine kopuk bantla bantlayip oturttum siperligi..bakalim ses kesilecek mi bir iki gune belli olur..

Bugun benim arabadan yine ses gelmeye basladi kafayi yiyecegim artik. Kadranda ses yapacak bi yer kalmadi her noktasina girdim nerdeyse ama yine hala kadranlardan tirim sesi geliyor ve artik deli etti beni.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun benim arabadan yine ses gelmeye basladi kafayi yiyecegim artik. Kadranda ses yapacak bi yer kalmadi her noktasina girdim nerdeyse ama yine hala kadranlardan tirim sesi geliyor ve artik deli etti beni.

Az once parke yola girdim ses yok...