Talisman - trafik işaretleri okuma özelliğinin açilmasi

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjarlarinda bazılarında tabela okuma ver ve onlardaki kamera kodu olmayanla ayni degisik bi durum :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araclarda car play ve android auto yu verseler bi cok donanima ihtiyac olmayacak aslinda.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dedigin gibi olsa herkes susacak ama yok yok yok :)

Hakinen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi servisse ben de bir gideyim bari cihaz elime geçse büyük ihtimalle buluruz kapalı özellikleri.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazla olacak is degil, alman aracı degil bu :)

Turkbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Talisman 2016 icon Rlink 2.2.17.803

VrprJy.jpg

EPlPjq.jpg

1JPJXb.jpg

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
JQL8bY.jpg
[/URL][/IMG]

Bence bu özelliklerin yazılımsal bir müdahale ile açılabilmesi gerekir, aslında sosyal medyadan birleşip Renault Türkiye'yi e-mail, tweet, telefon ile iyice bunaltmak lazım. Ben düzenli olarak tweet ve e-mail yoluyla soruyorum. Daha sonra telefonla arıyorlar güncelleme bekliyoruz Fransa tarafından diye sallayıp duruyorlar. Anlamsız bir vurdumduymazlık var. Adamlara da hak vermiyor değilim, bu kadar ilgisizliğe rağmen 2017 yılında en çok satan araç oldu megane 4

Son düzenleme:

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar renault grubu için megane 4 talisman kadjar koleos için hareket halinde video izleme-yoldaki hız tabelalarının okunup göstergeye atılması-carplay-android auto-spor motor sesi vb bir çok özellik aktif ediliyor. şimdiye kadar megane 4 hb sedan talisman 2016-2017 model- kadjar modellerinde denedim. sıkıntı olmuyor. herşey canavar gibi çalışıyor. herhangi bir yazılım yüklenmiyor. sadece kapalı olan ayar açılıyor. Yaptırmak isteyen olursa foruma girmeye pek zamanım olmadığı için 543818 9773 den ulaşabilirsiniz. genelde gebzedeyim. hafta sonları bazen gittiğim yerlerde de arkadaşlara yardımcı olurum.

bunlar yapıldıkdan sonra servisde yazılım güncelleme tekrar yükleme gibi işlemlerde bu yapılanlar gidermi ? Ücret yoksa hangi dosyalar ve nasıl yapıldığını anlatabilirmisiniz uzakdakiler için

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun.Yeniden programlama mı yapıldı?Kameraya ekstra kablo eklendi mi?Ya da başka bir VIN numarası ile mi özellik açıldı?
hiç bir işlem yapılmıyor sadece aracın var olan yazılımından kapalı olan özellik açılıyor
tabela okuma harici sport mod motor sesi kadran km göstergesinin 230 km den 250 km ye çıkarılması karşılama animasyonunun değiştirilmesi hareket halinde video ve resim izlenmesi yapılabiliyor ayrıca aracınızın rlink sürümü 2.2 değilde 3.3 ile başlıyorsa car play android auto özelliği de açılabiliyor

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hiç bir işlem yapılmıyor sadece aracın var olan yazılımından kapalı olan özellik açılıyor
tabela okuma harici sport mod motor sesi kadran km göstergesinin 230 km den 250 km ye çıkarılması karşılama animasyonunun değiştirilmesi hareket halinde video ve resim izlenmesi yapılabiliyor ayrıca aracınızın rlink sürümü 2.2 değilde 3.3 ile başlıyorsa car play android auto özelliği de açılabiliyor

Ben şu an şoklardayım... Hangi servise götürüp sizin bu saydıklarınızı benim aracımda da açın diyeceğim.
Bizim kendi başımıza bunları açma şansımız yok mu R-LINK 'den. Ve siz nasıl açtırdınız ? Hangi servise götürüp açıldı bunlar ?