Renault modelleri hakkında

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio nun 1.2 benzin yada lpg li temiz ucuz 40000 civarı fiyatlar var satan varmı

40000 e icon boyasız kmsi düşük biraz zor. Ama bir iki parça boyalı belki düşürürsünüz.
Ben şahsen mantığımı şöyle yürüttüm. İlk önce ne istediğiniz önemli ben ralli yapıcam süratli araba istiyorum diyosanız başka
Ama artıları şöyle, vergisi düşük, bakımı ucuz, model var, bide icon özellikleri oldumu yeterde artar bile diye düşünüp aldım çokta memnunum.
Kaldıki 5000 motor araba alsan nolur otobanda 120yi geçemiyosun ki artık
Devir ekonomi devri amerika gibi büyük motorlu araçları olan bile 0.8 motor araba üretti
Benim şahsi fikrim budur.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
40 a ancak joy alırsınız temiz düzgün icon 45 46 civarı olur. joy clio almayın derim eğer paranız varsa.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
40000 e icon boyasız kmsi düşük biraz zor. Ama bir iki parça boyalı belki düşürürsünüz.
Ben şahsen mantığımı şöyle yürüttüm. İlk önce ne istediğiniz önemli ben ralli yapıcam süratli araba istiyorum diyosanız başka
Ama artıları şöyle, vergisi düşük, bakımı ucuz, model var, bide icon özellikleri oldumu yeterde artar bile diye düşünüp aldım çokta memnunum.
Kaldıki 5000 motor araba alsan nolur otobanda 120yi geçemiyosun ki artık
Devir ekonomi devri amerika gibi büyük motorlu araçları olan bile 0.8 motor araba üretti
Benim şahsi fikrim budur.
düşünceleriniz benim içinde aynen geçerli ralli yapmıyoruz ama iki çuval koyunca yokuşlarda bayılmasın yeter zaten şehir içi kullanım ve ekonomi birinci tercih yakıt önemli

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
40 a ancak joy alırsınız temiz düzgün icon 45 46 civarı olur. joy clio almayın derim eğer paranız varsa.
3 5 in önemi yok 42 43 de olur ama temiz olması önemli tabi icon dediğiniz için joy bakmadım ilanlara baktım pazarlık payını eklersek bu fiyatlara bulunur gibi geldi icon modellerinden
benzinli 1.2 ne kadar yakıt yakar lpg ye gerek varmıdır acaba lpgli bakayım yoksa yada dizel mi olsun yakıt farkı nasıl olur

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sport tourer clio 1.2 için motor nasılsır araça küçük gelme olasılığı varmı bilenlerden yardım alabilirmiyiz

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
reno dökülüyor gibi ya yeni modelleri memnun olan yok en çok memnun olunan megane 1 oda geride kaldı artık 4 ü çıktı

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
reno dökülüyor gibi ya yeni modelleri memnun olan yok en çok memnun olunan megane 1 oda geride kaldı artık 4 ü çıktı

golf, corolla, skoda al....

megane 1 i var... onu da dağıtıyo...dağıttırıyor sanayide )))

reno dedenin torunu çok açgözlü, uyank çıktı da planları ters tutacak, daha da zengin olayım derken iflas edece ))
sağlam arabaları da bözdurup yaptırıyo reno dede....

reno dedenin oğlu yeni arabaları dandik yapar, ucuza satar, servis, parçadan yolarım diye düşündü de...sanayicileri zengin etti, bi işe yaramadı başka...

reno dede az gelişmiş ülkelere araba satarak köşeyi dönüyor malum, nissan, dacia vs...

3-5 sene toyota lider olacak....

reno dedenin sayesinde sanayiciler reno ustası oldu...
sanayiciler şahin toplamıyo artk..
megane 1 topluyo))))

Son düzenleme:

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
50000 tl ye kadar ford focus hyundai accent blue i20 renault clio megane kango multix dacia dokker lodgy fiat linea fiorino opel corsa astra bu kadar seçenekten toros gibi kullanılacak yakıtta tasarufflu olarak değerlendirebilecek 20 sene satmadan bişey olmazsa tabi binilecek kaportada sağlam olan hangi araç değerlendirilebilir sizce ne dersiniz çok şey mi sordum affınıza sığınarak önerileriniz ne olur acaba

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
50000 tl ye kadar ford focus hyundai accent blue i20 renault clio megane kango multix dacia dokker lodgy fiat linea fiorino opel corsa astra bu kadar seçenekten toros gibi kullanılacak yakıtta tasarufflu olarak değerlendirebilecek 20 sene satmadan bişey olmazsa tabi binilecek kaportada sağlam olan hangi araç değerlendirilebilir sizce ne dersiniz çok şey mi sordum affınıza sığınarak önerileriniz ne olur acaba

20 sene mi...
20 seneye kim öle kim kala...

hepsi aynı...albeni, tadelle, sarelle, çokonat gibi....hangisini istersen ye ))

özel servisi hangisi az ise onu al..

lada alırdım ben olsam...

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
toyotanın bi arabasını gördüm geçen...
merak edip markasına baktım...

adam ne bakıyon dese....ne diyecem )) çaktırmadan arkasına gidip baktım...

toyota verso imiş...ben ondan alacam nasipse 5-10-15-20-25 seneye))

edit:
120.000 tl cik diyo...vazgeçtim...öbür tarafta artık))