2017 Temmuz Harita Güncellemesi (videolu)

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burda herkesin amacı maddiyattan önce yardımlaşmak. Madem bedava yapılabilecek bi site-yöntem-link var neden vermiyorsunuz insanlara? Bu konuyu açan benim ve bende ücretle yaptırdım, helali de hoş olsun hiç pişman değilim. Ama eğer aynı işlemi insanlar kendi ücretsiz yapabilecekse burdan akıl vereceğinize paylaşın insanlar faydalansın..

HumanLeague

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
30 lira verip kibar davranılmak istemek de tercihtir

techaddict

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar kaynağımız sanırım bu site:

http://www.rgmaster3.com/forum/index.php

Google translate yardımıyla biraz gezindim sitede. Anladığım kadarıyla cihazdaki navigasyon yazılımının lisans sorgusu yapmayan crackli bir versiyonunu hazırlamışlar. Öncelikle windows ce arayüzüne bir şekilde geçerek orijinal navigsyonun .exe dosyasını bu sitede verilenle değiştiriyoruz. Sonrasında internette bulabileceğiniz güncel harita dosyalarını yine sitede anlatıldığı gibi cihazdaki ilgili klasörlere atarsak güncel haritalar çalışıyor. Aslında deneyip başarılı olursam bir rehber hazırlama planım vardı ama 2-3 ay bu işe girişemeyeceğim. En azından kaynağı paylaşayım dedim. Siteye üye olunca anlatım videoları ve indirme linkleri açılıyor. Ben sitede gömülü google translate özelliğiyle ingilizceye çevirerek okumaya çalıştım.

ulasatar

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İletişim kurmak isteyenlere bilgiler gönderildi.

Berkay G.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu versiyon da güncelliğini yitirmiş malesef. Yollar Türkiye'de sürekli değiştiği için navigasyon ters yöne sokmaya çalışıyor, olmayan yoldan döndürmek istiyor, insanı çıldırtıyor. Malesef telefon yine en sağlıklısı.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu versiyon da güncelliğini yitirmiş malesef. Yollar Türkiye'de sürekli değiştiği için navigasyon ters yöne sokmaya çalışıyor, olmayan yoldan döndürmek istiyor, insanı çıldırtıyor. Malesef telefon yine en sağlıklısı.

%90 doğru gösterir diye düşünüyorum. Değişen yollar vs için 2018 güncellemesinin çıkmas ını bekleyecez artık..

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2017 sonu guncel harita yayinlandi kendi cihazimda bugun deneyip yarin siteye yukleyecegim bilginize.
2017 Kasım yayınlandı. Onu yükledim bende aralıkta..