Edc vites kararsizligi

Dolunayrfc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam kavrama noktasi ayarlatma olayi gercekten sorunu cozuyor ama bir iki ay sonra tekrar basliyor sorun o yuzden aracin 2 ile yurumeye calistigi zamanlarda hemen manuele alin araci kendisi 1 e aliyor zaten buda daha uzun sorunsuz surmenize vesile olacak diye dusunuyorum

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam kavrama noktasi ayarlatma olayi gercekten sorunu cozuyor ama bir iki ay sonra tekrar basliyor sorun o yuzden aracin 2 ile yurumeye calistigi zamanlarda hemen manuele alin araci kendisi 1 e aliyor zaten buda daha uzun sorunsuz surmenize vesile olacak diye dusunuyorum

Ankara’da yetkili servise sormuştum ben edc yazılım güncellemesi ve kavrama kalibrasyonu 100 liraya yapıyoruz demisti gelin kontrolleri saglamayalim demisti. Müsait bi zamanda gideceğim. Kontrol amaçlı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dolunayrfc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara’da yetkili servise sormuştum ben edc yazılım güncellemesi ve kavrama kalibrasyonu 100 liraya yapıyoruz demisti gelin kontrolleri saglamayalim demisti. Müsait bi zamanda gideceğim. Kontrol amaçlı

Hocam sorun yoksa gitme ben servise gidip kavrama noktasi ayarlatma diye bisey varmis dedigimde servisteki eleman aracinda sorun yoksa elletirme dedi daha cok arizalanir dedi sizin aracta sorun yoksa hic ugrasmayin derim zaten trim sesleri ve bozulan parcalar yuzunden sık sık servise gideceksiniz :)

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam sorun yoksa gitme ben servise gidip kavrama noktasi ayarlatma diye bisey varmis dedigimde servisteki eleman aracinda sorun yoksa elletirme dedi daha cok arizalanir dedi sizin aracta sorun yoksa hic ugrasmayin derim zaten trim sesleri ve bozulan parcalar yuzunden sık sık servise gideceksiniz :)

[emoji16] ok agrimadik basımı agritmayim ben o zaman

swordfish

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba aracımı ilk aldığımdan beri titreme yapıyordu serviste kavrama noktası ayarlaması yaptırdık düzeldi bir ay sonra tekrar başladı titreme yapmaya sonra servise götürdüm garanti kapsamında kavraması değişti Şuan titreme yok fakat hep ikinci viteste yürümeye çalışıyor manuel moda almazsam durmadığım sürece ikide yürümeye Çalışıyor muhtemelen bizim kavramaları bitiren şey de bu bunun önüne geçmenin bir yolu var mı
Debriyaj kavrama işi ayarı kalkali yıllar oldu,forumda okuduğum zaman biraz şaşırdım açıkçası,geçen yetkili servise uğradığımda ustaya sordum,servisinde sahibi,eski sanzimancilardan bildiğim kadari ile kendisi,bu kavrama ayarı varsa bende yaptirayim dedim, yok öyle birşey kavrama otomatik ayarı yok dedi.yazılımla nasıl kavrama ayarı yapılabilir cok da mantıklı gelmiyor,çünkü kavram işinin mantığında öyle birşey yok ama hadi bakalım,neticelerini yazarsınız

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Debriyaj kavrama işi ayarı kalkali yıllar oldu,forumda okuduğum zaman biraz şaşırdım açıkçası,geçen yetkili servise uğradığımda ustaya sordum,servisinde sahibi,eski sanzimancilardan bildiğim kadari ile kendisi,bu kavrama ayarı varsa bende yaptirayim dedim, yok öyle birşey kavrama otomatik ayarı yok dedi.yazılımla nasıl kavrama ayarı yapılabilir cok da mantıklı gelmiyor,çünkü kavram işinin mantığında öyle birşey yok ama hadi bakalım,neticelerini yazarsınız

Kavrama ile İlgili bir islem yapılmıyormuş, pazartesi veya sali servise ugrayip baktiracagim yeni clip cihazi gelmis belki farkli guncelleme vardir gel bakalim dediler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dolunayrfc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hocam ben servise soyledigimde bana boyle birseyin var oldgunu soylediler ve hakikatende duzelttiler he bir kac ay sonra tekrar basladi ama sonucta servise bunu soylediginde yaptiklari sey herneyse arac gecici olarak duzeliyor

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ara ara işi bilmeyen servislerin böyle birşey yok yanıtına cidden gülüyorum, o halde aşağıdakilerden:

A) forumda yaptırdığını iddia eden hiç yoksa 30 kişi bonzai içiyor

B) yapan servisler aslında Müge Anlı izlerken bizi kandırdı

C) Yaptırıp evet iyileşme oldu yada tamamen çözdü diyenler Placebo etkisinin kralını yaşıyor

D) Hepsi

:)

Dolunayrfc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ara ara işi bilmeyen servislerin böyle birşey yok yanıtına cidden gülüyorum, o halde aşağıdakilerden:

A) forumda yaptırdığını iddia eden hiç yoksa 30 kişi bonzai içiyor

B) yapan servisler aslında Müge Anlı izlerken bizi kandırdı

C) Yaptırıp evet iyileşme oldu yada tamamen çözdü diyenler Placebo etkisinin kralını yaşıyor

D) Hepsi

:)

Hahahahah D hespi valla ben basima geleni soyledim kavrama noktasi tanitma yaptirinca duzeliyor zaten forumda da bu isi yaptirmadan once yaptigin arastirmalarda her servis bilmiyor bilen servislere gidin bilen servislerden biriside yenibosnadaki dediler yani her servisin bilmemesine sasirmadim

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Otomatik araç daha sıkıntısız dertsiz araclardı eskiden... şimdi ise bakıyorum hep sorun hep sorun... planlı eskitme bu olsa gerek... yaşasın tüketim toplumu...