Fluence usb'li teyp sorunu

biggamer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum. 2015 model fulence touch model aracım var. Aracımın teybi ara sıra donuyor özellikle ayarlar kısmında olduğumda ve açıp kapatma yaptığımda ise düzeliyor. Konu ile ilgili bilgisi olan ve yardımcı olabilecek olan varmı acaba.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum. 2015 model fulence touch model aracım var. Aracımın teybi ara sıra donuyor özellikle ayarlar kısmında olduğumda ve açıp kapatma yaptığımda ise düzeliyor. Konu ile ilgili bilgisi olan ve yardımcı olabilecek olan varmı acaba.

Bu olay rutine bindiyse mutlaka servise gosterin. Yani her ayarlar bolumune geldiginizde donma yasaniyorsa. Ama ara ara yapiyorsa elektronik cihaz normaldir. Benim teyip bazen reset atiyor kendi kendine kapanip aciliyor. Cok sık yapiyorsa servise gosterin yazilimla duzelme ihtimali yuksek.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

biggamer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle teşekkür ederim öyle sık sık yapmıyor 3-4 günde bir bazen haftada bir kafasına göre yapıyor.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle teşekkür ederim öyle sık sık yapmıyor 3-4 günde bir bazen haftada bir kafasına göre yapıyor.

Rica ederim. Bakima gittiginizde ( yetkili servis ise tabi ) sorunu soyleyin yazilimsal ise halledilir. Buyuk ihtimal ucrette almazlar. Mekanik bir ariza varsa yani teyp degisimi gerekiyorsa garanti varsa yine sorun degil ama garanti yoksa sadece alt tuslu unite 1.900 lira olmasi lazim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

biggamer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sorun yeni yazılım ile çözülmüştür aklınızda bulunsun.