Fluence icon Dikiz aynasi (icon) 2013 110luk

Fuat sahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazı sitelerde fabrikadan çıkışta kapalı olaçagını belirtmiş; aktifleştirmek yada pasifleştirme işlemi nasıl yapılıyor. Bilğiniz var mı ?
Şimdiden çok teşekkür ederim.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. İşten dolayı aracımı hafta sonları kullanabiliyorum. bu hafta sonu gidebilirsem servise soracağım. Bir şey dikkatimi çekti çevre yolunda giderken yaklaşık 120 km hızla şerit değiştirdim hız sabitleyiçi açıkken bip bip sesi uyarısı verdi. yaklaşık 5-6sn açaba hız sınırı aştığımdan mı yoksa şeritten mi bilemedim r-line vermiş olduğu uyarı sandım bir kere daha deniyeceğim. ama o paylaştığım fotagraf yagmur ve far sensörü değil kesin eminim.

Dikiz aynasinin tam altinda serit yapisina benzer bi yapida plastik aparat. Sistemin direksiyona bir mudahalesi soz konusu degil sadece sesli uyari beriyormus. Fluence de ben de ilk defa gordum megane3 te varmis.

dfe7ff77638d9bb46c809c15fccc8312.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fuat sahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım Çok teşekkür ederim bilgileriniz için benim araçın dikiz aynasında ki sensör resimde ki gibi
Ooy0j0.jpg
[/URL][/IMG]

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O dikiz aynasındaki sensor kararan aynanın ışık sensoru.gece olduğunu algılayıp karartmayi aktif hale getiriyor.ornegin aynaya gündüz telefonun flamini tutun kararmaz ama arkadaki o sensoru kapatıp flaş tutun kararır.tabi kontak açık olmalı.

Fuat sahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O dikiz aynasındaki sensor kararan aynanın ışık sensoru.gece olduğunu algılayıp karartmayi aktif hale getiriyor.ornegin aynaya gündüz telefonun flamini tutun kararmaz ama arkadaki o sensoru kapatıp flaş tutun kararır.tabi kontak açık olmalı.
Anladim bunu yarin gunduz deneyim o da olabilir tesekkur ederim.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fuat sahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet dediginiz gibi o dikiz aynasinin kararmasinin sensoru denedim dediginiz gibi cikti cok tesekkur ederim [emoji4]

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi