2.0.9 - 4.0.3 - 4.0.5- 4.0.6 veya öncesi olan media nav ınızı 6.0.3 e yükseltme

erkan2559

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba 01 dosyasını yükledikten sonra 02 dosyasını yüklemeden önce 01 dosyasını flash bellekten silecekmiyiz...resimli bir anlatım veya video yapabilirmiyiz.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba 01 dosyasını yükledikten sonra 02 dosyasını yüklemeden önce 01 dosyasını flash bellekten silecekmiyiz...resimli bir anlatım veya video yapabilirmiyiz.

Evet sileceksiniz.her seferinde usb de sadece ilgili dosya olacak.sirayla yüklenecek.once 1i usb ye atın yukleyin bitince usb boşaltın 2 yi kopyalayın yukleyin ...Bu şekilde devam edicek.

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

İş yoğunluğumdan dolayı video çekemedim en kısa sürede video çekip ekleyeyim.

anoktacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kusura bakmayın ben bu işleri hiç bilmiyorum da renault'un resmi bir programı vardı, 2 yıl önce o programdan usb'ye atmıştım sürümü güncellemiştim. 4.0.2 ya da 4.0.6 olması lazım şu an.Bu sizin paylaştığınız şekilde yüklediğimiz şey resmi versiyon mudur? Daha doğrusu usb belleğin devamlı takılı mı olması gerekiyor bunun çalışması için? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kusura bakmayın ben bu işleri hiç bilmiyorum da renault'un resmi bir programı vardı, 2 yıl önce o programdan usb'ye atmıştım sürümü güncellemiştim. 4.0.2 ya da 4.0.6 olması lazım şu an.Bu sizin paylaştığınız şekilde yüklediğimiz şey resmi versiyon mudur? Daha doğrusu usb belleğin devamlı takılı mı olması gerekiyor bunun çalışması için? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Güncellemeyi yaptıktan sonra usb'nin takılı olmasına gerek yoktur. Bu da renault'a ait bir güncelleme, herhangi bir kaçak yazılım içermiyor.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arad guncellemeden sonra media seçeneklerinde Aha seçeneği cıktı.google play siteden indirdin Aha yazılımı. Gayet güzel çalışıyor.telefonun internetini kullanarak radyo dinliyorsunuz vs.cok teşekkürler.medianav bi nevi internetlendi.

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu güncellemeyi yapınca video izlenebilecekmi?
Cesaret edemiyorum şu bilgisayar işlerine hiç anlamıyorum.

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncellemeyi yaptıktan sonra usb'nin takılı olmasına gerek yoktur. Bu da renault'a ait bir güncelleme, herhangi bir kaçak yazılım içermiyor.
Hocam video cekecem ama su an 7.0.5 guncellemesi uzerine media skin calisiyorum r nav a gomulu halde calisiyorum usb bellege ihtiyac duymadan onun testlerini bitireyim video cekecem.

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu güncellemeyi yapınca video izlenebilecekmi?
Cesaret edemiyorum şu bilgisayar işlerine hiç anlamıyorum.
Video izlemek icin guncellemeyi birkacgun icinde yayinlayacagim su an test ediyorum. Cok zor degil aslinda sirayla usb bellege atip r nav a takip guncelleyeceksiniz.