Led xenon hakkında

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 3 night- day model aracima led xenon takmak istiyorum. Ancak mercek yok.ve karşıdaki suruculeri rahatsiz etmek istemiyorum. Led xenon larda normal xenon kit gibi göz alıyormu ?
bu konuda tecrübe edenler yazarsa memnun olurum.

tefennili

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam, mercek yoksa, her şekilde karşınızdakinin gözlerini rahatsız edersiniz, bunun çaresi yok tavsiye etmem.

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başka birşey sorsam hala tam olarak cevap alamadğım bir sorudur:
Led xenon la normal xenon arasında ne fark var?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Başka birşey sorsam hala tam olarak cevap alamadğım bir sorudur:
Led xenon la normal xenon arasında ne fark var?
LED zenon uydurma isimdir [emoji16] LED dir sadece LED . Xenon ise cam ampul içinde gaz vardır .

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Photon milestone led ampullerinden alın.Hem performansı çok iyi hem de ışığı dağıtmadığı için göz almıyor ve muayeneden geçiyor.

tefennili

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Photon milestone led ampullerinden alın.Hem performansı çok iyi hem de ışığı dağıtmadığı için göz almıyor ve muayeneden geçiyor.
Fiyatları ne kadar acaba? Ve Clio 3 far yuvalarına tam oturuyor mu?

EKE86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben 2012 clio 3 aracıma aliexpressten aldığım led ampulleri taktım. aydınlatma çok güzel fakat ışığı dağıtıyor ve odak çizgisi olmadığı için fara ayar da yapılamıyor. tadilat gerekmeden takılıyor ve far kapağı da kapanıyor. ben 8000+8000= 16000 lumenlik 6500 K 110 watlık olandan almıştım. watt değeri fazla geldi ve radyoda parazit yaptı. benim arabanın uzunlar da h7. far tasarımı kavisli olduğu için uzunlara sığmadı. bu yüzden bende sattım. alacaksanız watt değerine dikkat edin ve bence 5000 K ve altında olanlardan bulmaya çalışın. bu arada farlarınızın ayarı yüksekse baya göz alıyor.