Marşa basınca gelen vıjjjjjjjjj :) sesi ve çalışmama sorunu

Nefredd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. Sesi tam olarak tanımlayamasamda ona benzer bir ses çıkıyor ve marş basmıyor tekrar denediğim zaman direk çalışıyor. Bunu süreklide yapmıyor. Kafasına eserse iki kez üst üste yapıyor ama üçüncüde normal çalışıyor. Sorun neyden kaynaklı olabilir sizce ?

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. Sesi tam olarak tanımlayamasamda ona benzer bir ses çıkıyor ve marş basmıyor tekrar denediğim zaman direk çalışıyor. Bunu süreklide yapmıyor. Kafasına eserse iki kez üst üste yapıyor ama üçüncüde normal çalışıyor. Sorun neyden kaynaklı olabilir sizce ?

Merhaba mars otomatiği bozulmus arada çalışıyor anlamina gelir o ses

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
marş dişlisi olabilir bence...
otomatik olsa hiç çalışmaz..
veya çekiçle vurunca marş dinamosuna çalışır...çekiçleme derlermiş eskiler buna))

marş dişlisi sıyırmış olabilir....

bu arada...başlık super )))))))
vıjjjjjjjjjjjjjjjj

ustalarla bende öyle konuşuyorum...
videoda çekip koysalar tam kopmalık )))

tıs sesi, fıs sesi, vijjj sesi, takır tukur ses, gacur gucur sesi, lokurtı sesi, tıkırsı sesi))))
komedi tam ))

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Marş motoru sökülüp bakılacak . Dişli yada otomatik arızalı olabilir

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sökünce yenisini verelim derler. Verecekleri cin mali senin arabadaki bozduğu ondan iyidir tadilatini yaptir devam et benim 306 da mars tik bile demiyordu götürdük söktü usta kömürler bitmis otomatik de cok gitmez dedi yenisini verelim dedi. kömürleri değiştir topla dedim sonrasinda 3 yil kadar kullandim valeo markaydi aracin üzerindeki 2000 model araba ilk defa sökülmüstü mars motoru

Nefredd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
marş dişlisi olabilir bence...
otomatik olsa hiç çalışmaz..
veya çekiçle vurunca marş dinamosuna çalışır...çekiçleme derlermiş eskiler buna))

marş dişlisi sıyırmış olabilir....

bu arada...başlık super )))))))
vıjjjjjjjjjjjjjjjj

ustalarla bende öyle konuşuyorum...
videoda çekip koysalar tam kopmalık )))

tıs sesi, fıs sesi, vijjj sesi, takır tukur ses, gacur gucur sesi, lokurtı sesi, tıkırsı sesi))))
komedi tam ))

evet dostum ses konusunda tarif etmekte güçlük çekiyorum :) dişlidir inşallah ozaman :)

Nefredd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sökünce yenisini verelim derler. Verecekleri cin mali senin arabadaki bozduğu ondan iyidir tadilatini yaptir devam et benim 306 da mars tik bile demiyordu götürdük söktü usta kömürler bitmis otomatik de cok gitmez dedi yenisini verelim dedi. kömürleri değiştir topla dedim sonrasinda 3 yil kadar kullandim valeo markaydi aracin üzerindeki 2000 model araba ilk defa sökülmüstü mars motoru

Aynen dostum hepsi yan sanayi ve dediğin gibi ömrü kısa.tadilat kısmında yoğunlaşacam.