Yeni Koleos Hakkında bilgi

cuneytkl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koleos1.jpg

koleos2.jpg

Bu da bizim yeni uye...
Cok fazla kullanma firsatim olmadi ama.
Surusu rahat, kullanimi kolay, manevra kabiliyeti guzel. Sanzimanda arasira zincir sesine benzer bir ses duyuluyor. sabit hizda giderken. Bilmiyorum normaldir herhalde. Ses yalitimi genel olarak guzel ama motor sesi geliyor biraz
Yakit ortalama 8.3-8.5

Doviz kuru vergiler ile maalesef fiyat oldukca yukseliyor.. Yurt disinda 2.0 dizel 4x4 modeli 170k iken turkiyede 300k dan basliyor fiyat. Tam hatirlamiyorum ama Butun aksesuarlariyla beraber bize yaklasik 205k civarina mal oldu (11.2017) haziran temmuz gibi alsaydik 180k ya da alabilirdik zamlanmamisti ozamanlar. Yan taraflar icin basamak montaji kaldi birtek. siparisi vermistik monaj icin servise gitmek lazim sadece

Almadan once peugeot, nissan, skoda bayag bi arastirdik.. yine renaultta karar kildik..
Kismet artik..

Son düzenleme:

cuneytkl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Basamak da takildi.. + 1700TL
koleos3.jpg

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault nissan'dan çok şey öğrendi, karşılığında motor verdi. her şey karşılıklı:)

cuneytkl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun iyi gunlerde kullanin. Suv alacak olsam gerek gorunumu gerek donanimi alacagim tek model. Skoda kodiaq bekledim ama tipi koleostan bin kat daha kotu.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

Bizde bircok modele baktik. Ne yalan soyleyeyim fiyat/kasa iliskisine baktik daha cok.. VW, Toyota, Subaru, Mercedes, Mitsubishi... Nissan qasqai dusunduk ilk olarak. Sonra kadjar..
fiyat olarak kodiaq bayag iidi ama, benzin olusu ve ic aksamdan gelen tikirti v.b. sikayetlerden vazgectik..
Nissan X-Trail e baktik ama yillardir bir degisiklik olmadi kasada. ufak makyajlar disinda.. eh donanimsal olarak ilerleme kaydetmisler

Motor yeni, sase yeni, kasa yeni.. Zamanla gorecegiz + ve - lerini
Su anda arac Full+Full ilave aksesuarlariyla beraber. yurt isindaki modellerle tek fark kis paketi galiba.. isitmali arka koltuk, isitmali direksiton v.s. yok (simdilik)