Media Nav & Media Nav Evo Güncellemeleri ve Harita Yüklemeleri

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. Burada ve internet ortamında son zamanlarda görür oldum, eskii media nav cihazlara da ayrıntılı kurulumlarla media nav evo görünümünde, değişik özelliklerde eklenmiş yazılımlar ve son haritalar yükleniyor. Fakat bulduğum heryerde ya anlatımlar, ya indirme linkleri, ya da dosyaların kendileri hep sorunlu çıkıyorlar. Bu işileri sabit bir başlık altında, sade ve kolay anlaşılır bir şekilde toplamak için bu başlığı açtım. Lütfen ilgili arkadaşlar paylaşımlarını bu başlık altında toplasınlar lütfen. Paylaşılacak linkler de kontrol edilsin...

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lütfen yardım!

Arkadaşlar, dboot 1.4 ekranında takıp kalıyor. Forumdaki alakalı konuların hepsine baktım, herşeyi denedim ama bu ekranı geçemedim:
4cf71b771a6b761bb3614609e72d6ba2.jpg

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar şu malum navigasyon pasif buton sorununun 3 yedek dosyası elinde olan var mıdır??

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar şu malum navigasyon pasif buton sorununun 3 yedek dosyası elinde olan var mıdır??

Özelden email adresi verirseniz yollarım. :)

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada, ne yaptım ettim, bir şekilde 4.0.6 yı yükledim. Yükledim de; bu sefer de fotoğrafta gördüğünüz hata uyarısı gelmeye başladı. Sadece saati ayarlayamıyorum.

Tek derdim haritasını güncellemek ve geri görüş kamerasını aktifleştrmekti oysaki...

Bundan önceki 2012 model Clio 4 de herşeyi sorunsuzca ve tek seferde hallediyordum. Bu başlıklarda paylaşılan malum "lgu" dosyalarının arasında kayboldum. Bu işi bir toparlamak lazım aslında.

Zamanında MediaSkin ilk çıktığında Türkçeleşirme işini dahi yapmıştım, bu lgu dosyalarında afallayıp kaldım.

Sanırım sorunun kaynağı; başlangıçta benim Captur'un R-Nav sürümünün 4.1.0 olmasıydı...

Şu an bana navigasyonun kabul ediyorum tuşunu MediaSkin kullanmadan aktifleştirme (çünkü MediaSkin 4.0.3 e düşürüyor) + temiz bir 4.0.6 kurulumu lazım...

Yardımlarınızı bekliyorum... [emoji848][emoji849][emoji27][emoji856]
5118cc2f6b92cd79e8bb440042400c64.jpg

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir türlü olmadı... Benim için mahsuru yok, buradan verebilirim; mes.dur@hotmail.com

Kusura bakmayın, yoğunluktan geç atabildim. Mailinize bakın. Kolay gelsin.

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş