Megane IV HB 1.5 DCi EDC - Gaz pedali arada bir tepkisiz kaliyor

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seninle polimiğe girmeyeceğim. Değmez çünkü. Hakaretlerini kendine sakla. Sana iade ediyorum

Arkadaslar seviyeyi koruyalim gereksiz atisma, tartisma, hakaret vs olaylarina girmeyelim aksi halde gerekli mevzuat izlenecektir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar seviyeyi koruyalim gereksiz atisma, tartisma, hakaret vs olaylarina girmeyelim aksi halde gerekli mevzuat izlenecektir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen katılıyorum

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Konu gaz pedalının tepkisiz kalmasıda iyice hakaret platformuna döndü olay karşılıklı bundan sonraki hakaretvari mesaja tepkisiz kalamayacağım dikkate almanızı rica ediyorum............

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Konu gaz pedalının tepkisiz kalmasıda iyice hakaret platformuna döndü olay karşılıklı bundan sonraki hakaretvari mesaja tepkisiz kalamayacağım dikkate almanızı rica ediyorum............

Çok iyi olur.

muratbirlik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seninle polimiğe girmeyeceğim. Değmez çünkü. Hakaretlerini kendine sakla. Sana iade ediyorum

Cevabın olsa bir güzel yazardın buraya, cevapsız kaldım en iyisi ben susayım metni bu yukarıdaki,

Şurda geçen konu ölüm kalım meselesi,insanlar aileleriyle birlikteyken kaza oluşabilir.

Megane 4 yoksa bu sorunu yaşamıyorsan , empati bile yapamıyorsan herkezin altına bir cevap bırakma ozaman lütfen.

Bırakırsan cevabınıda aldıgında yok iade ediyorum yok soyle dememelisin.

Konu nerden nereye geldi sayende.
Konuyu açan arkadasada cesaretinden dolayı tebrik ediyorum.

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevabın olsa bir güzel yazardın buraya, cevapsız kaldım en iyisi ben susayım metni bu yukarıdaki,

Şurda geçen konu ölüm kalım meselesi,insanlar aileleriyle birlikteyken kaza oluşabilir.

Megane 4 yoksa bu sorunu yaşamıyorsan , empati bile yapamıyorsan herkezin altına bir cevap bırakma ozaman lütfen.

Hala mı gereksizce yazıyorsun. Konuşmayayım yazmayayım diyorum. Laf sokup duruyorsun. Renault markasını küçültmeye çalışma Seni kendi haline bırakıyorum.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
okumaya eriniyom da..
bu kısımda hep tartışma çıkıyor:D
birisi birisyle tartışıyo hep..:ss
ifrardan sonra okuyacam baştan sona))

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

"Şurda geçen konu ölüm kalım meselesi,insanlar aileleriyle birlikteyken kaza oluşabilir."

yollarda yılda onbinlerce kaza, binlerce ölüm ve yaralanma yaşanıyor. teknik olarak güvenlik zaafı doğuran her yetersizlik önemlidir ve üstünde durulmalıdır. konu güvenlik ise gaz tepkime gecikmesi şakaya gelmez....

güvenlik endişenizi anlıyor ve hak veriyorum....

ecob59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2018 yazılım güncellemesini yaptırdım nihayet..İki gün önce aracı servisten çıkardıktan sonra, şehir içi ve şehir dışı olmak üzere 400-500 km. yol yaptım. Herhangi bir tepkisiz kalma sorunuyla karşılaşmadım çok şükür. Aracın gaz yemesi ve tepkimesi değişmiş..Arkadaşların bilgisi olsun. Servis sizi çağırmıyor..Siz gidip güncelleme istiyorum diyeceksiniz..

Spol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2018 yazılım güncellemesini yaptırdım nihayet..İki gün önce aracı servisten çıkardıktan sonra, şehir içi ve şehir dışı olmak üzere 400-500 km. yol yaptım. Herhangi bir tepkisiz kalma sorunuyla karşılaşmadım çok şükür. Aracın gaz yemesi ve tepkimesi değişmiş..Arkadaşların bilgisi olsun. Servis sizi çağırmıyor..Siz gidip güncelleme istiyorum diyeceksiniz..

Ne zaman çıkmış yazılım bir bilgi verdiler mi?