Captur Orjinal Tweeter

jewath

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Captur aracıma aldığım 2 adet orjinal gögüs tweeter'ına artık ihtiyacım kalmadı. İhtiyacı olan varsa satabilirim. Hiç kullanılmadı. Faturası Mevcut. serviste 240 lira.

hayalet34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğraf ile birlikte koyarsan daha iyi olur. Görmek isteyen olabilir.
Merhabalar. Captur aracıma aldığım 2 adet orjinal gögüs tweeter'ına artık ihtiyacım kalmadı. İhtiyacı olan varsa satabilirim. Hiç kullanılmadı. Faturası Mevcut. serviste 240 lira.

newvegas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 Megane 3 e olur mu acaba? Bir de ne kadara satıyorsunuz?

jewath

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tVIhe

jewath

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[FONT=Lucida Grande, LucidaGrande, Arial, sans-serif]Resim atamadım. [/FONT][FONT=&quot]545495198 Sahibinden ilan numarası. Fiyat ve resim bilgileri mevcuttur.[/FONT]

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 Hafta önce komple hoparlör sistemini değiştirdim. Bilseydim, beklerdim. Zaten orjinalde üstünde tweeter gelmiyor. Benim araçtan çıkmadı mesela.

newvegas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bu tweeter mı hani şu renaultun ön göğüs kısmında koymaktan kaçtığı? yoksa; normal kapıda yer alan hoparlör mü onu anlayamadım? Bir de bu ürünün yüksekliği 2 cm ve genişliği 4 cm midir acaba? Megane 3 araç için soruyorum uyumlu mu diye.

jewath

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende yok diye aldım ama açtığımda şok:) içinde tweeter varmış. Bunlarda fazlalık olarak kaldı. Meganelara uyumlu sanırım. Kapıdakiler midbass oluyor sanırsam. Bahsettiğim göğüste 3-4 vm çapında

SONATE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merak ettim sizin aracınız hangi yıl ürünü ve hangi donanım.. !?
bu soruyu niye soruyorum derseniz,
bugüne kadar ön konsolda orj.Tweeter'ı olan captur'a hiç rastlamadım, size özel olmuş, çok şanslısınız bana kalırsa.. :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İconlarda olmasi gerekiyor. Benim iconda vardi. Alt donanimlarda olmayabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi