megane 2 alınır mı

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu saatten sonra megane II alınır mı baktıklarım çok km yapmış ve km az olan da yeni model araçlarla aynı fiyat istemişler küçük araç bagaj yüzünden tercih etmiyorum büyük araçarda da yakıt ve fiyat yüzünden bulamadım gitti :)

yildovtec

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 2 güzel araba ben 10 yıl kullandım hiç bıkmadım çokta sorun yaşamadım en son kaza yaptım pert oldu yeterki bakımlı ve düzgün kullanılmış olsun şuanda bende scenic 2 var ve buda güzel yakıtta aynı sayılır renault motor olarak diğer araçlar içinde en sorunsuz araç bence

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 2 güzel araba ben 10 yıl kullandım hiç bıkmadım çokta sorun yaşamadım en son kaza yaptım pert oldu yeterki bakımlı ve düzgün kullanılmış olsun şuanda bende scenic 2 var ve buda güzel yakıtta aynı sayılır renault motor olarak diğer araçlar içinde en sorunsuz araç bence
işte eski model bir araç alırken scenic yada megane temiz ne kadar olur üphede kalıyorum almaya değermi fiyat olarak ne kadar eder temiz sceniclerin yakıtını sorsam bilgi verebilirmisiniz bagaj için onlara da bakıyordum ama yakıtından korkuyorum kasa büyük olunca şehir içi çok yakar

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ufak tefek sensör, bobin ve ön takım sorunları haricinde bence çok iyi araba.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ufak tefek sensör, bobin ve ön takım sorunları haricinde bence çok iyi araba.
Emre bana bir araba bul bulamadık gitti her gün fikir değişiyor 40 ındna sonra evlenenler çok kusur bulur ya onun gibi oldum :)

cem.levent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 2 çok güzel araba hocam ben de kullandım kesinlikle öneririm.

sanko86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sensör arızaları dışında 2 defa yol tutuşu ile canımı kurtardı.Hala da kullanıyorum ve memnunum.

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emre bana bir araba bul bulamadık gitti her gün fikir değişiyor 40 ındna sonra evlenenler çok kusur bulur ya onun gibi oldum :)
abi bak bende Megane 2 HB 1.4 almayı düşündüm ama Bu arabaların kronik sorunları var bunu bilmek lazım kabullenirsen güzel araç.
BEn tercihimi Corolla'dan yana kullandım çok memnunum.
Araba işi nasip kısmet. Boyasız alırsın sanayiden çıkmaz değişenli alırsın sanayiye yılda bir bakıma gidersin.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

memolik abi...kadın değil ki araba...beğenmezsen satarsın olur biter ))
sen araba alacağın parayı da harcayacan sağa sola, araba da alamayacan , benden demesi....paran varken al gitsin))

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 yerine Focus 2 2006-2007 daha mantıklı bence.