Media Nav & Media Nav Evo Güncellemeleri ve Harita Yüklemeleri

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

osman85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar isterseniz size yardımcı olabilirim... Ücretsiz medianavlarınızı evo görünümüne ayarlayıp en güncel haritayı yükleyebilirsiniz işlem basit... Buraya dosya yüklemeyi bilmiyorum sadece :)

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar isterseniz size yardımcı olabilirim... Ücretsiz medianavlarınızı evo görünümüne ayarlayıp en güncel haritayı yükleyebilirsiniz işlem basit... Buraya dosya yüklemeyi bilmiyorum sadece :)
Nasıl olacak??

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayalet34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasıl olacak bir tarif edersen iyi olur

cem.levent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gümrükte bi sıkıntı olacağını sanmıyorum insanlar neler neler alıyor :D

beyefendi7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu bende almayı düşünüyorum ciddi ciddi, montaj işini nasıl halledebiliriz acaba ?

Eyvallah sağolasın. Yine yeniden ve mecburen ilk MediaSkin i yükleyip 4.0.3 ile yola devam edeceğim.
Ya da;
https://www.aliexpress.com/item/-/32856910424.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.40202e0erhBfJv
bu aleti alıp R-Nav ın nazından temelli kurtulucam.

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu bende almayı düşünüyorum ciddi ciddi, montaj işini nasıl halledebiliriz acaba ?

Montajı çok kolay, mevcut cihaz ile aynı kablo/ jaglara sahipler zaten. Bir jakı başka bir jaka da takamazsın. Yani Mevcut cihazı söküp tekrar takman gibi...