faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluencin en Fullunde bildigim kadariyla usb yok, bizde servise sormustuk aux girisini yerini cikartip usb takabiliyorlarmis anladigim kadariyla. Yanlis hatirlamiyorsam 400 tl civarinda fiyat dediler. Bosverin usb fln yha 700 mb cd alin istediginiz muzikleri yukleyin dinleyin nolucak usb ile. ;)

=) =) Bir anda vazgeçtim.Bir usb girişi için 400 tl verilirmi. CD ile devam yola

Renocu06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aux usb dönüştürücüler var ama pek fazla tavsiye edilmiyor. Çünkü sesi 5 birim düşürdüğü söyleniyor.

vezdef

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke bilgisi olanlar bilgi verse bilgisi olmayanlarda bilgisi olduğu konularda yazsa renault'un 2011 sonrası usb olmayan tüm araçlarında usb ve aux sistemi var orijinal aparatı'da var

link ekliyorum

b658R0.jpg

ahmet__01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke bilgisi olanlar bilgi verse bilgisi olmayanlarda bilgisi olduğu konularda yazsa renault'un 2011 sonrası usb olmayan tüm araçlarında usb ve aux sistemi var orijinal aparatı'da var

link ekliyorum

b658R0.jpg
Merhaba.
Fotodaki urunu gecengun siparis ettim. (aracim 2012 megane 3 expresion 1.5dci 78kw)
Bu urun montajinda usb tarafi icin olan soketi var mi var sa teyp arkasindami yoksa nereden nasil bir urun temin etmeliyim.
Tesekkurler.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.
Fotodaki urunu gecengun siparis ettim. (aracim 2012 megane 3 expresion 1.5dci 78kw)
Bu urun montajinda usb tarafi icin olan soketi var mi var sa teyp arkasindami yoksa nereden nasil bir urun temin etmeliyim.
Tesekkurler.

Ben yerine oturttum ama baglantiyi yapamadim. Benim arac icon degil en bosu belki teyp desteklemiyordur ama orta donanimda calisma ihtimali var. Aslinda mantiken benim usb cikisi var teyp uzerinde ordan bi cikis alinarak yapilabilir ama ugrasmadim ben.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ahmet__01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yerine oturttum ama baglantiyi yapamadim. Benim arac icon degil en bosu belki teyp desteklemiyordur ama orta donanimda calisma ihtimali var. Aslinda mantiken benim usb cikisi var teyp uzerinde ordan bi cikis alinarak yapilabilir ama ugrasmadim ben.

https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/aksesuar-prizi-renault-megane-iii-oek-280237719r-P187231198
Ben linkteki urunu aldim kargoda henuz gelince bakacagim ama usb icin ara kabloyu nerden bulurum uyum saglar mi bilemiyorum. Satin aldigim satici uyumlu dedi ama montaj konusunda yardimci olamiyorlarmis.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/aksesuar-prizi-renault-megane-iii-oek-280237719r-P187231198
Ben linkteki urunu aldim kargoda henuz gelince bakacagim ama usb icin ara kabloyu nerden bulurum uyum saglar mi bilemiyorum. Satin aldigim satici uyumlu dedi ama montaj konusunda yardimci olamiyorlarmis.

Teyipte cikis varsa haricen kesme bicme yapilmadan montaj yapilacaksa kolay yapilir. Soketleri yerine oturtursuniz calisir.

ahmet__01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyipte cikis varsa haricen kesme bicme yapilmadan montaj yapilacaksa kolay yapilir. Soketleri yerine oturtursuniz calisir.

Maalesef urun uyumsuz cikti yuvaya uymadi iade ettim ayrica kablo soketi de uymadi. Uyan diger kapakli modeli arastiracagim.
r1QaAz.jpg
7Dkplr.jpg
PDqAyb.jpg

Son düzenleme:

aviator_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aşağıdaki linkte buraya uygun cihaz var fakat araç donanımında kablosunun olması gerektiğini söylüyorlar. öncelikli soketlerine göre konsolu söküp bakmak lazım
https://www.bonpar.com/280237775R