Modus 1.4 benzinli termostat

emporio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar benim 1.4 benzinli modus var suya yağ karışıyor
bunun nedeni termostat tan olma ihtimali varmı yoksa üst kapak contasımı yandı
yağa su karışmıyor sadece suya yağ karışıyor ve yağ eksiltiyor
biraz araştırdım termostat tan da aynı sıkıntı olabiliyormuş bu konuda bilgisi olan lütfen yardımcı olsun

emporio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yardım edecek bilgili kimse yokmu

emporio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forum ölmüş

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bayram zamani herkes tatilinde rahatlamanin derdinde. Musade edin de bu kadar mola olsun. Herkes burada emek sarfediyor ve kimse bu isten 5 kurus para kazanmiyor. Yani herkes gonullu. Biraz sabirli olursaniz yardimci olacak biri cikacaktir. Kaldi ki araciniz da nadir bulunan araclardan malum herkeste yok. Kimse usta veya servis duzeyinde bilgi sahibi degil herkes yasanan olaylarin cozumlerinden yola cikarak yardimci olmaya calisiyor birbirine. Ya sabirli olup biraz bekleyin yada ustaniza gosterin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Karışmayla termostatın alakası yok.Termostatın yağ ile teması yok. Ancak termostat bozuk ise hararet yapar ve conta bir yerden zedelenir.
Suya yağ karışması , ve ya yağa su karışması contanın hasar gördüğü yere göre değişir.Nereden hasarlıysa belirtiyi oradan yapar.Yağa suda karışabilir , suya yağda.. Emme ve ya egzosttanda verebilir.Kapakta çatlakta olabilir. Geçmiş olsun , fazla kullanmadan üst kapağı açtırın.

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Termostat motor hararet yapmasın diye görev yapar.
Araç hararet yaparsada conta yakar belki blok çatlatır suya yağ verir.

emporio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayram zamani herkes tatilinde rahatlamanin derdinde. Musade edin de bu kadar mola olsun. Herkes burada emek sarfediyor ve kimse bu isten 5 kurus para kazanmiyor. Yani herkes gonullu. Biraz sabirli olursaniz yardimci olacak biri cikacaktir. Kaldi ki araciniz da nadir bulunan araclardan malum herkeste yok. Kimse usta veya servis duzeyinde bilgi sahibi degil herkes yasanan olaylarin cozumlerinden yola cikarak yardimci olmaya calisiyor birbirine. Ya sabirli olup biraz bekleyin yada ustaniza gosterin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Haklısın dostum kusura bakma malum Bayram ve araç öyle zamanlarda ihtiyaç
rahatsızlık verdiysem özür diliyorum

emporio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada arkadaşlar modusun benzinli modelinde termostat ın içinde hem yağ hemde su kanalları mevcut conta özelliğini kaybedincede suya yağ karıştırıyor

emporio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Karışmayla termostatın alakası yok.Termostatın yağ ile teması yok. Ancak termostat bozuk ise hararet yapar ve conta bir yerden zedelenir.
Suya yağ karışması , ve ya yağa su karışması contanın hasar gördüğü yere göre değişir.Nereden hasarlıysa belirtiyi oradan yapar.Yağa suda karışabilir , suya yağda.. Emme ve ya egzosttanda verebilir.Kapakta çatlakta olabilir. Geçmiş olsun , fazla kullanmadan üst kapağı açtırın.
Bilgi için teşekkür ederim

emporio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://youtu.be/3DuGlUfxE9w bu videoda detay mevcut