Clio 4 1.5 EDC dci 90 bg- Orjinal Lastik Ebatı Nedir?

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
edc nin yazılımı manuel ile aynı değil, daha alt devirlere odaklı haritası var zaten sizde gaza alt devirlerde ne derece tepkili ve güçlü fark etmişsinizdir.

araçta 4 kişinin ağırlığı, yağmuruun kayganlığı üstüne birde güçlü dizel vede yetmiyormuş gibi yokuş oluşu bence lastiklere resmen testin en zorlusu olmuş :)

şaka bir yana bence gayet normal zaten birde lastiklerde ilk etapta 200kmde ancak geçen bir yağ tabakası olur o bile sebeb olmuış olabilir, yıllardır bu marka model lastiği kullanıyor yıllarcada o ebadı kullandım gayet memnun kalırsınız merak etmeyin.

bu arada lastikleriniz 4 kanallı versiyonumu yoksa 3 kanallı versiyonumu?

emrefsk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
edc nin yazılımı manuel ile aynı değil, daha alt devirlere odaklı haritası var zaten sizde gaza alt devirlerde ne derece tepkili ve güçlü fark etmişsinizdir.

araçta 4 kişinin ağırlığı, yağmuruun kayganlığı üstüne birde güçlü dizel vede yetmiyormuş gibi yokuş oluşu bence lastiklere resmen testin en zorlusu olmuş :)

şaka bir yana bence gayet normal zaten birde lastiklerde ilk etapta 200kmde ancak geçen bir yağ tabakası olur o bile sebeb olmuış olabilir, yıllardır bu marka model lastiği kullanıyor yıllarcada o ebadı kullandım gayet memnun kalırsınız merak etmeyin.

bu arada lastikleriniz 4 kanallı versiyonumu yoksa 3 kanallı versiyonumu?

teşekkürler tekrardan
Lastikler 4 kanallı, polonya üretimi, 205/55/R16 91V endeksli

etiket değerleri :
ImageThumbnail2.aspx

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler tekrardan
Lastikler 4 kanallı, polonya üretimi, 205/55/R16 91V endeksli

etiket değerleri :
ImageThumbnail2.aspx

bu model ise yaşadın o halde, acep arkadaş 3 kanallı tr versiyonumu aldı dedim içimden, güle güle kullanın süper bir lastik