megane 2 alınır mı

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fabrika verisi şehir içi 10.6 lt LPG ile 12 lt üzeri olur yakıta takilmaz iseniz güzel araca benziyor
dizeli az yakıyor demişlerdi genelde ist. şehir içi kullanım olacağı için yüksek yaklaşayalım o zaman
dizelibulmak lazım birde arka bagajı tipini beğenmiyorum çirkin ama
bulamadık bir araç
2005-2009 jetttaların yakıtı nasıldır biliyormusun

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
dizeli az yakıyor demişlerdi genelde ist. şehir içi kullanım olacağı için yüksek yaklaşayalım o zaman
dizelibulmak lazım birde arka bagajı tipini beğenmiyorum çirkin ama
bulamadık bir araç
2005-2009 jetttaların yakıtı nasıldır biliyormusun
2005--2009 Jetta benzinli 1.6 102 yada 105 hp ise Clio dan aşağı kalmaz yakıtı .

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Piyasa yı hiç bilmiyorum fiyatlar çok uçuk herkes tutura bildiğine satıyor
yakıt yönünden tavsye edeceğin hangi model araçlar olur birazda bagajı olsun diyorum jetta iyi gibi konfor ve yakıt olarak clio gibi akarsa lpg li bir jetta 12 lt. yakarsa buna binmek daha iyi gibi duruyor alabileceğimiz modeller km fazla olduğu çin dizel uzak durmak istiyorum ama clio 3 lerinde dizeli yakıt olarak avantajlı galiba uuf yaa

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
yakıt yönünden tavsye edeceğin hangi model araçlar olur birazda bagajı olsun diyorum jetta iyi gibi konfor ve yakıt olarak clio gibi akarsa lpg li bir jetta 12 lt. yakarsa buna binmek daha iyi gibi duruyor alabileceğimiz modeller km fazla olduğu çin dizel uzak durmak istiyorum ama clio 3 lerinde dizeli yakıt olarak avantajlı galiba uuf yaa
Vw gurubunda bolca kullanılan 1.6 100 hp 102hp 105 hp olan aft akl SR kodlu motorlar LPG ile tam uyumlu ve uzun ömürlü motorlardır . Motor yapısı gereği LPG de yağ eksiltir normal sayılır . Seat Cordoba m vardı şehir içi 10 lt yakardi LPG ile . Daha ağır olan Jetta 11--12 lt yakar. Çok yol yapmıyor isen tercih edilebilir

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vw gurubunda bolca kullanılan 1.6 100 hp 102hp 105 hp olan aft akl SR kodlu motorlar LPG ile tam uyumlu ve uzun ömürlü motorlardır . Motor yapısı gereği LPG de yağ eksiltir normal sayılır . Seat Cordoba m vardı şehir içi 10 lt yakardi LPG ile . Daha ağır olan Jetta 11--12 lt yakar. Çok yol yapmıyor isen tercih edilebilir

BANA İLAN YOLLAMA ŞANSIN VARMI İLLA VOLKSWAGEN DEĞİL ŞU ARAÇ BU ARAÇ ŞU FAYATAALINIR DİYEBİLECEK ARAÇLARDAN HYUNDAİ FİAT FORD RENO -DOKKER -VOKSWAGEN VS VS BÜTÇE 40 TL ÜSTÜ YOK MALESEF AŞAĞISI OLUR KM 150000 KM YE KADAR OLAN NELER OLUR BULAMADIM GİTTİ BAKTIĞIM TÜM LANLARDA BİŞEY ÇIKIYOR
ŞU DİZEL CLİO 3 NASIL NE DERSİN TİPSİZ OLAN CLİO 4 SPORTWAY STATİON WAGON BENİM İSTEDİĞİM AMA FİYATI FAZLA
BU İLANI İNCELERMİSİN OKEY DERSEN AVANTAJI DEZAVANTAJI OLARAK NE DERSİN NE FİYAT VERİLİR 34 E ALINIRMI ŞU İLANA BAKRMISIN BİR SON MESAJIM SANA YORMAYIM DAHA FAZLA SAĞOL TEŞEKKÜRLER
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...dan-tertemiz-clio-2012-model-581358891/detay/

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Kusura bakmayın ben bu araç alınır demeyi sevmiyorum . Bir kaç model üzerine yoğunlaşıp araştırın . Senede kaç km yol yapıyor ne kadar kişi ve ne kadar bagajiniz oluyor bunlar üzerinden araç seçin . Dizel alacak iseniz kesinlikle 1.5 DCI çok iyi bakımlı DCI için 400.000 km rahat görür denir piyasada 100.000 üzeri için korkarak yaklaşılır . 10.000km altı yol yapıyor iseniz benzin LPG yada düşük hacimli benzinli de olur

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
36000 tl ye kadar bana şu araçları bulduk diye ilanlarını paylaşabilirmisiniz araba almak satmaktan daha zormuş satamayınca biniyorsunuz ama araçları beğenemeyebiliyorsunuz
clio 3 hepsi -clio 4 hepsi -symbol yeni kasa 2012 modelden başlayıp sw yada sedan hatchback en fazla 130000km olacak her türlü marka olur çin hariç