Ya buna ne dersiniz arkadaşlar? Renault 25 Baccara

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Bu makina uzak durulması gereken sınıfta gibi...motorunda arıza var diyede yazmış ?

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Bu haldeyken 11 bin lira vermek ? Tertemiz R11 bulunur o paraya.

TURANLI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu haldeyken 11 bin lira vermek ? Tertemiz R11 bulunur o paraya.

R11'in direksiyonunu çevirmek için de asgari ücretten iki kişi tutmak gerekir ama :)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
V6 turbo :)

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu

rahimavci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle bir arabamı varmış [emoji3]
Bunun arka camı bi kırılsa bulamazsınız valla [emoji3]

LG-H870DS cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aman uzak durun. ful arabanın modellisi adamı yorar. yok elektrikli şişmeli deri koltukmuş. boş işler. türkiyede zaten elektrikli ve şişme deri koltuklu araba olmazsa kimse araba demiyor :p bunun yerine biraz modelli olsun boş olsun.

TURANLI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
11 lerin direksiyon hidrolikli gibidir :) torosla karıştırdınız galiba

Değerli RedFox, R11'lerin direksiyonu için hidrolikli gibi diyorsanız sanırım sporcusunuz. Toros'tan Broadway'a ilk geçtiğim de (ki Toros'a da Anadol'dan geçmiştim ve Toros'un direksiyonu bile hidrolikli gibi gelmişti ama o zamanlar 16 yaşındaydım, direksiyonu araba dururken bile çevirebiliyordum) ben de dediğiniz gibi düşünmüştüm, direksiyon kuş gibiydi, sonra gerçekten hidrolik direksiyonlu bir kaç marka kullandıktan sonra 28 yaşındaydım sanırım, Flash almıştım, direksiyonun dönmesi gerektiğini unutmuş bu Fransızlar diye düşünmüştüm. Eğer 11 grubu hidrolikli gibi dersek 19 ve 21 grubuna haksızlık ederiz bence :) Bu arada artık 45'i bitirmiş durumdayım, yaşasın hidrolik direksiyon.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Değerli RedFox, R11'lerin direksiyonu için hidrolikli gibi diyorsanız sanırım sporcusunuz. Toros'tan Broadway'a ilk geçtiğim de (ki Toros'a da Anadol'dan geçmiştim ve Toros'un direksiyonu bile hidrolikli gibi gelmişti ama o zamanlar 16 yaşındaydım, direksiyonu araba dururken bile çevirebiliyordum) ben de dediğiniz gibi düşünmüştüm, direksiyon kuş gibiydi, sonra gerçekten hidrolik direksiyonlu bir kaç marka kullandıktan sonra 28 yaşındaydım sanırım, Flash almıştım, direksiyonun dönmesi gerektiğini unutmuş bu Fransızlar diye düşünmüştüm. Eğer 11 grubu hidrolikli gibi dersek 19 ve 21 grubuna haksızlık ederiz bence :) Bu arada artık 45'i bitirmiş durumdayım, yaşasın hidrolik direksiyon.

Hatalı tespit derim sadece....sizin kullandığınız flash ın ön takımında vs bir sorun vardır bence flash tarifinde belirttiğiniz araç lada olmalıydı:)evet bir hidrolik değil ve kıyaslanmaz ama oldukça rahat ve seridir flash direksiyon turları ha olmayanıda dediğim gibi ön düzende vs sıkıntı olanıdır.