R-LİNK 2, 8.7 ve 7 İNCH EKRANDA İNTERNET,YOUTUBE,NAVİGASYON VB. (AAUTO/CARPLAY'SİZ)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
beni yanlış anladın sanırım..özür dilemeni gerektirecek hiçbir durum da yok..
ben senin için birşey söylemedim aksine çok faydalı buluyorum bu forumda seni..
benim bahsettiğim konu ülke şartlarının kötüye gitmesinden dolayı ürün pahalıya geliyor demek istemiştim..
normalde olması gereken ürünün fiyatının 1000 tl gibi bir rakam...ama dolar fırlayınca oluşan bir durum bu..

yani kısacası ürün satmaya çalışıyorsun gibi bir imada bulunmadım..
senin özellikle bagaj kapağı mekanizmasını sunman renault servisinin bile yapmadığı şey..
hatta imkanım ve zamanım müsait olsaydı mutlaka yanına gelirdim bu iş için..

Evet.Korkarım yanlış anladım o halde.Yok hayır, özür dilemedim.Sadece yanlış anlamalara sebebiyet vermemek için açıklama yapma gereği duydum ve teşekkür ettim.
Bagaj kiti de bu üründe ben aldığımda TL bazında yarı fiyata geliyordu.Bence de bu ürün en fazla 1500 TL olmalı.Ama dolar artınca otomatik olarak vergi ve kargo da artıyor.

O tarz bir imada bulunmadığınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

haydar61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık,gayet güzel bir uygulama olmuş,belki reno Türkiye ye bir ivme kazandırır.(hiç ama hiç umudum yok)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
birde bu aparat dediğin nasıl bir ürün..yani arkaya soket arasına takılan birşey mi..
bu kapı camı modülleri gibi birşey mi yoksa usb ye takılan bişeymi..bunun hakkında bilgi verirsen sevinirim..
Kusura bakmayın mesajınızı farketmemişim.8.7 inch ekran ya da 7 inch ekran arkasındaki mini usb şeklindeki lvds ye giriş yapılıyor.Ayrıca diğer sokete de kablo bağlantısı yapılıyor.

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Waze ve Google Harita navigasyon kullanımı;

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Google Playstore' dan uygulama indirme ve indirilen uygulamaların kullanımı bu android arayüz ile mümkün.Sadece google hesabınızda oturum açıyorsunuz ve telefonda olduğu gibi uygulamaları kolaylıkla indirebiliyorsunuz.

vedatu2000

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu aparatı 2016 model rlink2 2.2 sürümü için kullanabiliyor muyuz?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
bu aparatı 2016 model rlink2 2.2 sürümü için kullanabiliyor muyuz?

Merhaba.Versiyondan bağımsız olarak kullanılabiliyor bu arayüz cihazı.Benim aracımda 2.2.19.300 R-link 2 sürümüne sahip ve 2016 model.

vedatu2000

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.Versiyondan bağımsız olarak kullanılabiliyor bu arayüz cihazı.Benim aracımda 2.2.19.300 R-link 2 sürümüne sahip ve 2016 model.

Çok teşekkür ederim sn. Befe. aparatı temin edebilmek için link adresi ve montajı için istanbulda teknik servis bilgisi verebilme şansın var mı?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Çok teşekkür ederim sn. Befe. aparatı temin edebilmek için link adresi ve montajı için istanbulda teknik servis bilgisi verebilme şansın var mı?

Merhaba.Rica ederim.Satıcı maalesef ürünü online olarak satmıyor.O yüzden internet satış linki yok.Ama isterseniz ben almanız için size yardımcı olurum.İstanbul'da bu işi yapabilecek bir teknik servis var mı bilmiyorum.Ancak size montaj tarifini verebilirim.Ya da şartlar ve zaman uyuşursa montaj için ben yardımcı olabilirim.

Son düzenleme: