Clio 4,Captur,Dacia 2018 Q3 HARİTA GÜNCELLEMESİ

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 7.0.3 md yüklü bu dosyayı denedim hiçbir değişiklik olmadı nedense

derici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu haritada ses nasıl kapatılır?

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir de kurulumdan sonra sisteme başka durumlar oluyor mu? Yani örneğin birşeylerin sıfırlanması vs gibi.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir de kurulumdan sonra sisteme başka durumlar oluyor mu? Yani örneğin bir şeylerin sıfırlanması vs gibi.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende navigasyon pasif sorunu ve yanlış saat sorunu vardı bunu yükleyince ilk haline döndü, sanırım komple sıfırlıyor sistemi. Ama ben micomdan geri görüşü aktifleştirmiştim o kaybolmadı, sanırım bunun için soruyorsunuz.

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sadece kullanıcı ayarları,özelliştirmeleri sıfırlanır.cihaz ayarları vs sabit kalır
bende navigasyon pasif sorunu ve yanlış saat sorunu vardı bunu yükleyince ilk haline döndü, sanırım komple sıfırlıyor sistemi. Ama ben micomdan geri görüşü aktifleştirmiştim o kaybolmadı, sanırım bunun için soruyorsunuz.

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, benim aracımda 2017 q4 harita güncellemesi yüklü. Yine forumdan bir arkadaş paylaşmıştı;

http://www.renaultfanclub.com/renault-clio-4-kulubu/99318-2017-q4-harita-guncelleme.html

"Q" kodunun ne anlama geldiğini bilmediğim için soruyorum. Vermiş olduğunuz bu güncelleme daha yeni bir versiyon mu? Q3 ve Q4 farkı ne oluyor? O sene içerisindeki 3. güncelleme 4. güncelleme gibi mi?

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, benim aracımda 2017 q4 harita güncellemesi yüklü. Yine forumdan bir arkadaş paylaşmıştı;

http://www.renaultfanclub.com/renault-clio-4-kulubu/99318-2017-q4-harita-guncelleme.html

"Q" kodunun ne anlama geldiğini bilmediğim için soruyorum. Vermiş olduğunuz bu güncelleme daha yeni bir versiyon mu? Q3 ve Q4 farkı ne oluyor? O sene içerisindeki 3. güncelleme 4. güncelleme gibi mi?

tahminen söylüyorum Q yani Quarter (çeyrek) anlamında olabilir. Q1 yılın 1.çeyreği, Q4 yılın 4. çeyreği gibi