Clio 4,Captur,Dacia 2018 Q3 HARİTA GÜNCELLEMESİ

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
farklı usb ile dene

Media Nav ver. 7.0.5, fat32 ile biçimlendirilmiş usb'ye zipten çıkardığım dosyayı yerleştirdim ancak bu defa da araç çalışırken açmama rağmen "usb'de herhangi bir medya yok" hatası aldım.

Benzer bir sıkıntı yaşayan var mı? Bir de farklı usb ile deneyeceğim umarım olur.

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Media Nav ver. 7.0.5, fat32 ile biçimlendirilmiş usb'ye zipten çıkardığım dosyayı yerleştirdim ancak bu defa da araç çalışırken açmama rağmen "usb'de herhangi bir medya yok" hatası aldım.

Benzer bir sıkıntı yaşayan var mı? Bir de farklı usb ile deneyeceğim umarım olur.

bazen yapabiliyor 2-3 kere arka arkaya takıp çıkarmayı deneyin

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende navigasyon pasif sorunu ve yanlış saat sorunu vardı bunu yükleyince ilk haline döndü, sanırım komple sıfırlıyor sistemi. Ama ben micomdan geri görüşü aktifleştirmiştim o kaybolmadı, sanırım bunun için soruyorsunuz.
Geri görüş değil, mesela benim navigasyonda 5-10 yer kayıtlı, favorilerde. Bunlar uçuyor mu?
Aslında ben daha çok güncel harita dosyasını nereden bulunduğunu merak ediyorum. Bulabilsem her yeni harita çıktığında siteye direkt upgrade.lgu dosyasını salarım. ;)

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tlgbydr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardes sırf sana tesekkur etmek için form a uye oldum,eline saglık tesekkur ederım

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
favorilerin,radyo kanalların ve telefon listesi vs kişisel ayarlar sıfırlanır
Geri görüş değil, mesela benim navigasyonda 5-10 yer kayıtlı, favorilerde. Bunlar uçuyor mu?
Aslında ben daha çok güncel harita dosyasını nereden bulunduğunu merak ediyorum. Bulabilsem her yeni harita çıktığında siteye direkt upgrade.lgu dosyasını salarım. ;)

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazen yapabiliyor 2-3 kere arka arkaya takıp çıkarmayı deneyin

4-5 defa denedim ayrı usb ile de denedim ancak bir türlü yüklenmiyor. "Usb'de medya dosyası bulunmuyor" gibi bir uyarı alıyorum. Dboot 2.0 yüklü daha önce forumda paylaşılan 2017 Q4 güncellenmesini yapmıştım ancak bu güncellemeyi bir türlü yükleyemedim.

Benzer bir problem yaşayan var mı?

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
bende 3 farklı usb ile denedim görmedi. lgu2dir ile haritayı açtım ve wince ile kendim map klasörüne kopyaladım. bu şekilde hallettim. dboot varsa kopyala yapıştır metodu en temizi

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 3 farklı usb ile denedim görmedi. lgu2dir ile haritayı açtım ve wince ile kendim map klasörüne kopyaladım. bu şekilde hallettim. dboot varsa kopyala yapıştır metodu en temizi

İşlemi biraz daha ayrıntılı anlatabilirseniz çok sevinirim. Sıralamaya göre...

Teşekkürler.

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Son düzenleme: