Joy modele ekran hakkknda

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar. 2013 joy clio sahibiyim. Geçenlerde internette sıfır orijinal mais çıkışlı ekran gördüm 1700 liraydı. Ben dedim böyle böyle çıkma almak istemiyorum sıfır alıp taktırmak istiyorum dedim. Bana ekranın direkt takılamayacğını söyledi bende çıkma olarak 1200 lira dolaylarında yapıldığını söyledim olmaz gps için ekstra bişeyler bişeyler gerekiyor o sokette joylarda yok dedi. Bilen taktıran arkadaşlar bilgi verebilir mi bu konuda?

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim joyda orijinal ekran var, önceki sahibi taktırdığı için nedir ne değildir bilyorum ama benimkinde medianavın arkasında gps anteni var konsola çift taraflı bant ile yapıştırılmıştır.

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
özele bakarsan yardımcı olayım
Arkadaşlar merhabalar. 2013 joy clio sahibiyim. Geçenlerde internette sıfır orijinal mais çıkışlı ekran gördüm 1700 liraydı. Ben dedim böyle böyle çıkma almak istemiyorum sıfır alıp taktırmak istiyorum dedim. Bana ekranın direkt takılamayacğını söyledi bende çıkma olarak 1200 lira dolaylarında yapıldığını söyledim olmaz gps için ekstra bişeyler bişeyler gerekiyor o sokette joylarda yok dedi. Bilen taktıran arkadaşlar bilgi verebilir mi bu konuda?

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplarınız için sağolun. Şimdi ekran alındığında çerçeve hariç araca eklenecek bişey yok tam olarak doğru mu anlıyorum?

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sana onu söyleyen satıcıdan uzak dur kardeşim.çıkma aldığın cihazın soketleri aracına birebir uyumlu.gps antenide zten üstünde geliyor.sök tak çalıştır şeklinde.biraz elin yatkınsa montajı sende yapabilirsin. çıkma 2.nesil media nav evo bak sen.1.nesil medianav olmasın

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal lg marka cihaz,gps anteni ve komple iç ve dış çerceve alacaksın.diğer cihazlar uymaz
Cevaplarınız için sağolun. Şimdi ekran alındığında çerçeve hariç araca eklenecek bişey yok tam olarak doğru mu anlıyorum?

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çoğusu 1. Nesil zannediyorum çünkü özellikle belirtmiyorlar.

Edit: Nereden bulabilirim?

Son düzenleme:

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

2012 2013 2014 modeller için 1.nesil media naw uyumludur. 2015 2016 2017 2018 evo media naw uyuludur. Modeller arasındaki farklılık soket girişlerinden kaynaklanmaktadır 2013 modele 2. Nesil evo medianaw alırsanız soket farklılığından dolayı sıkıntı yaşarsınız. Yada tamtersi 2016 model clio aracına medianaw 1.nesil medianaw alırsanız soketten dolayı yine uyumsuzluk yaşarsınız kısacası sizin 1. Nesil evo olmayan media naw almanız gerekiyor. 1.nesil ile 2. Nesil arasında nefark var derseniz hiçbir fark yok sadece görsel menü renkleri farkı var. Yeterince aydınlatıcı oldu sanırım

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. Nesil media navınıza 6.03 ,versiyona yüksetirseniz 1. Nesil media navınız evo ya dönüşür daha sonra 7.05md ye yükseltip media sikinide yüklerseniz tadına doyamazsınız . sonrada birşeyler sizi tetikler niye benim geri görüş kameram yok diyerekten. Vs vs:cool: