clio 3 grandtour 1.2

Yel1990

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke koltuga montaj yaptirsaydiniz yeri vardi koltukta

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke koltuga montaj yaptirsaydiniz yeri vardi koltukta

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kardeşim koltuğa derken tam anlatirmisin ben anlamadım nasıl koltuğa montaj yapılıyor iki yan teneke gönderdiler onu ortaya vidaladım ikişer vida ile

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araba ile gece temden geldim biraz başayım dedim gaza ama 3000 devirde 100km ile gidiyor normal mı bu orantı

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Benim araba ile gece temden geldim biraz başayım dedim gaza ama 3000 devirde 100km ile gidiyor normal mı bu orantı

Aynı europa oda 105 yapıyordu dimi abi.

TuranOTO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her usta bir değildir öncelikle ha eğer ustadan iyi bilen varsa ne işi var sanayide kendi yapsın bence
haa gelelim sizin konuya ben renocuyum 1.2 motor şehir içi arabasıdır tasarruf amaçlı üretilmiş ve parça olarak pahalı bi motora sahip. sebebi üretimi 1.4 veya 1.6 gibi çok üretilmedi yoksa bulunmaz bi araç 1.2 motorlu renault
tamiri basittir

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı europa oda 105 yapıyordu dimi abi.
Europa ile 160 yaptım ama modeli eski diye çocuklarda vardı 160 dan sonra bıraktım gerede de 160 görmüştüm
Bu arabada devir çok çabuk artıyor ama hız az artıyor motor 1.2 olmasındanmı yoksa ayarsızmı problemmi var anlamdım

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her usta bir değildir öncelikle ha eğer ustadan iyi bilen varsa ne işi var sanayide kendi yapsın bence
haa gelelim sizin konuya ben renocuyum 1.2 motor şehir içi arabasıdır tasarruf amaçlı üretilmiş ve parça olarak pahalı bi motora sahip. sebebi üretimi 1.4 veya 1.6 gibi çok üretilmedi yoksa bulunmaz bi araç 1.2 motorlu renault
tamiri basittir
Tam olarak anlamadım demek istediğinizi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arabanın çekişinde bi problem var nedendir bilemiyorum bilgisi olan acil bana yardım edin yokuşlarda 3. Viteste giderken at arabası geçiyor 2 ye alıyorum yine aynı 1. Vitese düşüp tekrar yeniliyorum yokuşlarda gitmiyor ne arızası var yeni bakımdan çıkan araba hala neden gitmez anlamıyorum yakıtta yüksek oluyor bu anlık göstergede yokuşlarda 20 lt ile gidiyor gazi dipliyorum gitmiyor arba silkelemede oluyor halbuki bobin ve kabloları değiştirdim yeni bu akşam dikkatimi çekti 3viteste silkeleyereek gidiyor delireceğim yaa

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arabanın çekişinde bi problem var nedendir bilemiyorum bilgisi olan acil bana yardım edin yokuşlarda 3. Viteste giderken at arabası geçiyor 2 ye alıyorum yine aynı 1. Vitese düşüp tekrar yeniliyorum yokuşlarda gitmiyor ne arızası var yeni bakımdan çıkan araba hala neden gitmez anlamıyorum yakıtta yüksek oluyor bu anlık göstergede yokuşlarda 20 lt ile gidiyor gazi dipliyorum gitmiyor arba silkelemede oluyor halbuki bobin ve kabloları değiştirdim yeni bu akşam dikkatimi çekti 3viteste silkeleyereek gidiyor delireceğim yaa

Rampada yakıtın artması normal.
Benzinde çekişi nasıl?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Anlık tüketime çok takilmayin önemli olan ortalama tüketim . Benzinde iyi gazda kötü ise çekişi o zaman gazda sorun var ayar gerekli yok ikiside kötü ise subap ayarı gerekli denebilir