Farlar aküyü bitirdi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle merhaba, merak ederek sormak istiyorum aracım icon model anahtarsız giriş çıkış olan versiyon her zaman araçtan uzaklaşırken kendisi kitliyor hiçbir şekilde anahtara fokunmadım bu arada eller serbest modunun nasıl çalışmadığını biliyorum o konuda sıkıntı yok yani mod çalışıyordu fakat farları oto da değil normal açıkta bırakmıştım ve araç bu yüzden kendisini kitlememiş aküyü yemiş, sormak istediğim asıl aracımızda farlar normal açık modda iken eller sebest modu çalışmıyor yani araç kendiliğinden kitlenmiyor mu uzaklaştığımız halde, teşekkürler.

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 icon prestije 1.5dci edc araç kullanıyorum. Senin için bu akşam deneme yaptım. Farları otomatikten açık konuma aldım. Aracın içinden çıkmak için sürücü kapısını açar açmaz farlar kendiliğinden söndü. Yani akünüzün farlarınız yüzünden bitmiş olma ihtimali yok.

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam çok teşekkür ederim ama ben hala anlayamadım ışıklar yanık kalmış ve araçta kendini kitlemedi bende hiçbir şey anlamadım

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıkçası bende mantıklı bir izahat bulamadım sizin durumunuza.

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şans artık yapacak birşey yok, akü yeniydi garanti kapsamında şarj edildi bi sorun olmaz denildi hayırlısı :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle merhaba, merak ederek sormak istiyorum aracım icon model anahtarsız giriş çıkış olan versiyon her zaman araçtan uzaklaşırken kendisi kitliyor hiçbir şekilde anahtara fokunmadım bu arada eller serbest modunun nasıl çalışmadığını biliyorum o konuda sıkıntı yok yani mod çalışıyordu fakat farları oto da değil normal açıkta bırakmıştım ve araç bu yüzden kendisini kitlememiş aküyü yemiş, sormak istediğim asıl aracımızda farlar normal açık modda iken eller sebest modu çalışmıyor yani araç kendiliğinden kitlenmiyor mu uzaklaştığımız halde, teşekkürler.

Ben capturda farlar acik kapali fark etmeksizin kilitlenirdi kapilar eller serbest ile. Diğer yandan sizin kapilarin kilitlenmeme olayi farkli bence servise bi gosterin araci. Ayrica yine benim aracta kapilar kilitlemese de 2 dakika icinde elektrik kesiliyor. Bu durum baska bir durum bence araci kontrol ettirin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
A evet dediğinizde haklısınız bu elektrik kesme olayı hiç gelmedi aklıma doğru en fazla 10 dk sonra kesiyor normalde elektriği, ama kesmemiş, ben müsait bi zamanda göstereyim haklısınız. Akü kendi bitti diyexeğim fakat alalı aküyü 1 ay ancsk oldu

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdide aracımda sağ arka kapı hariç hiçbit kapıyı açmıyor, anahtar içerdeyken araba kitli kalıyor, teyibin saatide olması gereken gibi değil, bu kadar saçmalık nasıl olabiliyor takviyeyle çalıştırdıktan sonra bunlar oldu şu an yine aynı şekilde

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akünün eksi kutup başını söküp yarım saat bekledikten sonra sağlam olduğundan emin olduğunuz bir akü ile marş vermenizi tavsiye ederim.

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akü şu an şarj oldu normal ama