Enjeksiyon kontrol ettiriniz,egzoz emisyon kontrol ettiriniz,motor hasar risk var!

ar-me

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Su parcayi kontrol ettirmenizi öneririme33f4b821b42ebc3b431b9e52b65bd94.jpg

onuroktayy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Su parcayi kontrol ettirmenizi öneririme33f4b821b42ebc3b431b9e52b65bd94.jpg
bu parça tam olarak nerdedir? benim aracım euro 5 fluence 2012

onuroktayy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
faruk bey, bu parçayı dğiştirdiğim takdirde sorun çözülür mü? yada değişim yapmadan bir tamiri yada arızalı olup olmadığını anlama şansımız var mı?
Parça burada bulunuyor. Bununla alakalı olan sorun çekiş düşüklüğü yaşatır ama @ar-me
grk50O.jpg

ar-me

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parça burada bulunuyor. Bununla alakalı olan sorun çekiş düşüklüğü yaşatır ama @ar-me
grk50O.jpg
Benim clio3 te bu parca radyatorun önünde bulunuyor nail olduysa olduğu yerden cikarak fanin önüne düşmüş ve fan kablosunu siyirmis ara sira enjeksiyonu kontrol ettirin uyarısı vererek çekişi düşüyordu yakitta bir artis yoktu stop edip tekrar calistirinca düzeliyordu gaza sert basinca tekrar uyari veriyordu, kablosunun kesildigini görünce kopartarak tekrar birlestirerek bantladim daha sonra hata,cekis düşüklüğü yasamadim

ofarukturgut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 hortum girişi bulunuyor 2 hortum hava verir 1 hortum hava çeker basit bir kağıt ile görebilirsin ama başınç değerleri önemli burada bununla alakalı bir arızada ekranda uyarı sürekli olur. Araç her dip gaz yaptığında uyarı verir. Arıza ışığı yanar
faruk bey, bu parçayı dğiştirdiğim takdirde sorun çözülür mü? yada değişim yapmadan bir tamiri yada arızalı olup olmadığını anlama şansımız var mı?

ofarukturgut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizdeki sorun hortum olması lazım kablo'da sürekli arıza vermesi gerekir çünkü
Benim clio3 te bu parca radyatorun önünde bulunuyor nail olduysa olduğu yerden cikarak fanin önüne düşmüş ve fan kablosunu siyirmis ara sira enjeksiyonu kontrol ettirin uyarısı vererek çekişi düşüyordu yakitta bir artis yoktu stop edip tekrar calistirinca düzeliyordu gaza sert basinca tekrar uyari veriyordu, kablosunun kesildigini görünce kopartarak tekrar birlestirerek bantladim daha sonra hata,cekis düşüklüğü yasamadim

onuroktayy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 hortum girişi bulunuyor 2 hortum hava verir 1 hortum hava çeker basit bir kağıt ile görebilirsin ama başınç değerleri önemli burada bununla alakalı bir arızada ekranda uyarı sürekli olur. Araç her dip gaz yaptığında uyarı verir. Arıza ışığı yanar
faruk bey tam olarak ne yapmam gerekir acaba? Kağit ile görebilirsiniz yazmişsiniz o kismi anlayamadim detayli açiklayabilirmisiniz rica etsem?

ar-me

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizdeki sorun hortum olması lazım kablo'da sürekli arıza vermesi gerekir çünkü
Kablo tam olarak kopmamisti arasira temasizliktan dolayi ariza isigi yaniyordu,kopartarak tekrar birlestirip elektrik banti ile sardim sonrasinda ariza isigi veya çekiş düşüklüğü yasamadim

ofarukturgut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resimdeki sensörün deliklerine gelen hortumları kontrol ediniz hortumları tek tek sökerek yerlerini karıştırmayın
faruk bey tam olarak ne yapmam gerekir acaba? Kağit ile görebilirsiniz yazmişsiniz o kismi anlayamadim detayli açiklayabilirmisiniz rica etsem?