Megane 3 bluetooth

scrp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bikaç ay önce almıştım n11 den . 150 liraydı sanırım. teyip sökülüyor arkasındaki kablolara bağlanıyor. Elektrikci ustaya bağlatmıştım ama bağlantısı basitmiş görünce bende yaparım dedim ama iş işten geçmişti. 30 lira verdim siftah :))
yarın foto koyarım unutmazsam. sadece ufak bi mikrofonu var o görünüyo. cihaz göğüsün içinde. müzik son derece kaliteli. ayrıca telefonla da çok rahat konuşuluyor. bence alınabilir.

scrp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
P1PODd.jpg
[/URL][/IMG]

remred

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşımınız için teşekkür ederim. Bir bilgi daha almak isterim sizden. Bağlantı radyodan frekans eşleştirerek mi yapılıyor?

scrp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşımınız için teşekkür ederim. Bir bilgi daha almak isterim sizden. Bağlantı radyodan frekans eşleştirerek mi yapılıyor?
Hayır hocam. Fm le alakası yok. Normal telefona bağlanıyor blutooth dan. mesela benim iphone6 var. arabaya binip kontağı açınca bağlandı diye bi sinyal sesi geliyor. telefondan müzik yada video açarsanız ses aracın hoparlörlerinden geliyor. o arada telefon çalarsa telefonu cevaplıyorsun ses yine araçtan geliyor. mikrofondan da ses gidiyor. o dediğiniz fm cihazdan benim brodwayde vardı. ankarada frekans bulamadığımdan çalışmıyordu :) . iyi akşamlar

remred

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır hocam. Fm le alakası yok. Normal telefona bağlanıyor blutooth dan. mesela benim iphone6 var. arabaya binip kontağı açınca bağlandı diye bi sinyal sesi geliyor. telefondan müzik yada video açarsanız ses aracın hoparlörlerinden geliyor. o arada telefon çalarsa telefonu cevaplıyorsun ses yine araçtan geliyor. mikrofondan da ses gidiyor. o dediğiniz fm cihazdan benim brodwayde vardı. ankarada frekans bulamadığımdan çalışmıyordu :) . iyi akşamlar

Teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla işimi görecek bir cihaz. Aldıktan sonra ben de cihaz hakkında bilgilendiririm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

remred

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu tür ürünler dışarıdan çakmağa takılıyor. Kablosu, çakmağa giren cihaz vb görüntüyü bozuyor gibi geliyor bana.