27.01.2019 geleneksel maşukiye kahvalti organizasyonu

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Abi araba alcak 15-20 cm.kad olduğu anda askıya duser:) CNKkale-ankara arasını 2 sene once 28 saatte gitmistim
Ana yollar güzel istersen aşağıda Maşukiye de bırakırsın aracı yukarı benim araç ile devam ederiz . Benim araç leylek [emoji651][emoji683]

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi yollar açık oluyor Maşukiye yolu çokta rampa değil . Merkeze aracı bırak istersen ben götürürüm kahvaltı yerine maksat eğlence sohbet muhabbet
coşkun kardeşim yazdık listeye buraka söyledim ailecek katılacağım ama lastiklerden korkuyorum yaz lastiği inşallah yolda kalmayız dayanamadım geliyorum bende :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
coşkun kardeşim yazdık listeye buraka söyledim ailecek katılacağım ama lastiklerden korkuyorum yaz lastiği inşallah yolda kalmayız dayanamadım geliyorum bende :)

İstanbuldan geliyorsanız arabanın çıktığı yere kadar gelirsiniz sonrasında bizim araçlarda boş yer oluyor bende arka koltuk boş en azından kaldığınız yerde biz takviye yaparız size merak etmeyin siz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasından bize katılacak olan arkadaşlarımız 0532 296 83 51 numarasından whats app üzerinden benimle iletişime geçebilirler. Gün içerisinde yoğunluktan cevap veremeyebilirim. Whats app üzerinden iletişime geçerseniz daha kısa zamanda dönüş alabilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Yani bolu harici bende sorun yaşayacağını sanmıyorum sapanca izmit maşukiye temiz bu hafta gittim geldim

symbol77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gene Maşukiye kahvaltı organizasyonu gene heyecan , mutluluk, sevinç şimdiden gün saymaya başladım bile. Her zaman olduğu gibi Didim’den Ustam ile İzmir’den yola çıkarız İzmir, Manisa, Akhisar, Balıkesir, Susurluk, Bursa ve Yalova “Savaşımızı da alarak “ güzergahını kullanarak Maşukiye’den önce ki buluşma noktasına geliriz. Bu güzergah üzerinde bizimle buluşmak isteyen arkadaşlarımız, dostlarımız benimle buradan yada özelden mesajlaşabilir.:eyv

Yalova'da Bize Varız Ağabey :)

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Abi yollar tuzlanıyor rahat olun bende varım hiç sorun yok anca beraber kanca beraber [emoji123]

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Güncel tutalım yeniden görelim..:eyv

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Günaydın hayırlı işler arkadaşlar

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler kolaylıklar dilerim hepinize varsa üztümüze düşen bir görev yazmanız yeter selamlar