Yeni Koleos İcon 1.6 DCİ X-Tronic...

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni Koleos ailesine biz de katıldık artık. Koleos forumu diğer formlar kadar aktif değil gördüğüm kadarı ile. Araç ile toplamda henüz 150 km yaptım. İlerleyen vakitte araç ile ilgili deneyimlerimi paylaşacağım...

LlDJJZ.jpg

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Yeni Koleos ailesine biz de katıldık artık. Koleos forumu diğer formlar kadar aktif değil gördüğüm kadarı ile. Araç ile toplamda henüz 150 km yaptım. İlerleyen vakitte araç ile ilgili deneyimlerimi paylaşacağım...

LlDJJZ.jpg

Hocam hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin cümlemize tasarım çok güzel maşallah 👍

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanmanızı dilerim.Talisman duruyor mu?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

LlDJJZ.jpg

Araciniz hayırlı olsun. Kazasiz belasiz iyi günlerde kullanin insallah. Eger bir gün suv alacak olursam cikisiyla range rover hayalimi yikan arac koleos almak isterim. Donanim olarakta oldukca dolu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanmanızı dilerim.Talisman duruyor mu?

Teşekkür ederim.
Talisman duruyor; çünki Talisman ekonomik, konforlu ve kullanımı çok keyifli bir araç. Bu bağlamda Audi'yi değiştirdim.

Son düzenleme:

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araciniz hayırlı olsun. Kazasiz belasiz iyi günlerde kullanin insallah. Eger bir gün suv alacak olursam cikisiyla range rover hayalimi yikan arac koleos almak isterim. Donanim olarakta oldukca dolu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim.
İlk 150 km nin sürüş ve konfor izlenimi olumlu. Başka SUV lara da baktım. Marka olarak Renault'u seçmemdeki en büyük etken MAİS in bugüne kadar ki deneyimlerimde gözlemlediğim kadarı ile satış sonrası destek ve parça garantisi konusundaki tutum ve davranışı oldu.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli