Megane 4 geçeceğim.

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 90-95 bin TL aralığı en fazla Megane 4 almayı düşünüyorum. Gt-Lineşer falan mevcut. 2013 Clio 4 sahibiyim. Megane hayranı olarak alacağım. Satan varsa talibim. Nedir tavsiyeleriniz?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 90-95 bin TL aralığı en fazla Megane 4 almayı düşünüyorum. Gt-Lineşer falan mevcut. 2013 Clio 4 sahibiyim. Megane hayranı olarak alacağım. Satan varsa talibim. Nedir tavsiyeleriniz?

Bende megane 4 bakkiyorum fakat 1.2 benzinli bakiyorum ama oldukca az bulunuyor ve nerdeyse hemen hepsi hb kasa. Dizelde sevenek daha fazla ama tavsiyem butcenizi gerekirse zorlayarak en ust donanimi almaya calismaniz yonunde olur. Emin olun bos aracin boslugu ilerleyen zamanda gozunuze çok fazla batmaya ve dolu almamanin pismanligini yasatmaya basliyor siize.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğrudur. GT-Line var bikaç tane onlarda genelde fazlasıyla dolu.

stonkeep

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forumu dolanırken. Megane 4 hakkında çoğunlukla olumsuz yorumlar gördüm şahsen almakla almamak arasında kararsız kaldım . En çok sanroof sorunu ve kronik iç trim sorunu var sanırım araçta . 1.5 dci icon megane olanlar arkadaşlardan bilgilerini almak isterim.

Son düzenleme:

raskolnikov

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracım en dolu modeli 2017 icon , hb .. sunroof sorunu forumlardaki gibi sıkıntılar yasamadım cok sukur , aldıgımda bir sanzuman sıkıntım oldu onuda mağdur etmeden tamir kabul etmedim yenisiyle değiştirttim .. hb olanlar dışardan geliyor sedanlar türkiyede üretiliyor belki üretim bandı sorunu farklılık yaratmış olabilir

stonkeep

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracım en dolu modeli 2017 icon , hb .. sunroof sorunu forumlardaki gibi sıkıntılar yasamadım cok sukur , aldıgımda bir sanzuman sıkıntım oldu onuda mağdur etmeden tamir kabul etmedim yenisiyle değiştirttim .. hb olanlar dışardan geliyor sedanlar türkiyede üretiliyor belki üretim bandı sorunu farklılık yaratmış olabilir
Ön park sensörü varmı? 8.7 inç ekstra olarak almaya değer mi değerse android sürümü var mı? 2019 icon 1.5 dizel sedan sanroof + Sedef beyaz + yedek lastik 153 bin tl fiyat verdi Mart ayi için bu fiyata bu araç değermi halen kararsızım .

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hb olanı tercih ederdim.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçen gün megane 4 sedan bir taksiye denk geldim bindik arka koltuk mesafesi dar gibi geldi acaba taksici koltukları deri kılıfla kaplamıştı ama ondan bu kadar daralmaz diz mesafesi dar gibi ayaklar zor sığıyordu sanki megane 4 ler iyi tutuldu derken içinin dar olması şaşırttı biraz

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön park sensörü varmı? 8.7 inç ekstra olarak almaya değer mi değerse android sürümü var mı? 2019 icon 1.5 dizel sedan sanroof + Sedef beyaz + yedek lastik 153 bin tl fiyat verdi Mart ayi için bu fiyata bu araç değermi halen kararsızım .

On park sensoru otomatik park pilot ile geliyor olmasi lazim. Arka park sensoru ve geri gorus kamera icon da standart.

stonkeep

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
On park sensoru otomatik park pilot ile geliyor olmasi lazim. Arka park sensoru ve geri gorus kamera icon da standart.

büyük ekran için bugün aradılar 152 bin + 2 bin tl büyük ekran için bu büyük ekran android mi almaya değer mi büyük ekran? Şimdi sormak istediğim bu paraya bu araba değer mi ? Forumda kronik sorunlar okudum sunroof olsun iç trim olsun. Ve en önemlisi kendi aracım ne kadar eder 2011 fuluance privilage 1.5 dizel 110 bg beyaz renk sunroof 55 binde hata yok araçta araç sıfır aldım ilk Sahibi benim .