Renault Kangoo 2006 Confort Expression 1.5 dci. 80 bg.

Stereo06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta kadar önce 2006 model Renault Kangoo Confort Expression 1.5 dci. 80 bg. araç aldım, aracın teknik özellikleri konusunda bilgi sahibi değilim, çok aramama rağmen yerli ve yabancı sitelerde teknik ve donanım bilgilerine ulaşamadım, bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. https://i.hizliresim.com/bV1g0j.jpg

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta kadar önce 2006 model Renault Kangoo Confort Expression 1.5 dci. 80 bg. araç aldım, aracın teknik özellikleri konusunda bilgi sahibi değilim, çok aramama rağmen yerli ve yabancı sitelerde teknik ve donanım bilgilerine ulaşamadım, bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. https://i.hizliresim.com/bV1g0j.jpg
Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Megane motorlu denir piyasada ABS ve çift hava yastığı var intercoller da var iç resim atarmısınız

Stereo06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
coşkun34 teşekkür ederim, iç resimlerini henüz çekemedim, dediğiniz gibi çift hava yastığı, tavanda yolcu dolapları, ön koltuk arkalarında orijinal masalar ve cepler, sürgülü kapılarda cepler, koltuk kumaşlarıyla aynı desende ön kapı döşemeleri, sürücü koltuğunda orijinal kolçak, elektrikli ayna ve far yükseklik ayarları, CD player söyleyebileceğim özelliklerden bazılarıdır.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
coşkun34 teşekkür ederim, iç resimlerini henüz çekemedim, dediğiniz gibi çift hava yastığı, tavanda yolcu dolapları, ön koltuk arkalarında orijinal masalar ve cepler, sürgülü kapılarda cepler, koltuk kumaşlarıyla aynı desende ön kapı döşemeleri, sürücü koltuğunda orijinal kolçak, elektrikli ayna ve far yükseklik ayarları, CD player söyleyebileceğim özelliklerden bazılarıdır.
Dolu dolu Kangoo maşallah hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin cümlemize. Bu kasanın otantik versiyonu vardı bende 2005 modeldi 2006 da almıştım 65hp idi genede güzel gidiyordu.

Stereo06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kimseye kaza bela göstermesin, herkes aracına ağız tadıyla binsin.

Stereo06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coşkun kardeşim sana bir kaç sorum olsa?

Stereo06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1: Bu araç için 80 bg. diyen var 85 bg. diyen var hangisidir?2: Bu araç ile 65 bg. olanlar arasında şanzıman dişli oranları farklı mıdır?3: Bu araç için en iyi motor yağı hangi marka ve numaradır?4: Bu aracın yakıt sistemine en uygun yakıt hangisidir?5: Turbo ve yakıt sistemini sökmeden uygulanabilecek bir bakım ve temizlik öneriniz olur mu?Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
1: Bu araç için 80 bg. diyen var 85 bg. diyen var hangisidir?2: Bu araç ile 65 bg. olanlar arasında şanzıman dişli oranları farklı mıdır?3: Bu araç için en iyi motor yağı hangi marka ve numaradır?4: Bu aracın yakıt sistemine en uygun yakıt hangisidir?5: Turbo ve yakıt sistemini sökmeden uygulanabilecek bir bakım ve temizlik öneriniz olur mu?Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

1) 80hp
2) Bilmiyorum aynı olmalı
3) Motul x-cess 5w40
4) Shell her zaman iyidir
5) arada devirli kullanın yeterli

Stereo06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coşkun merhaba, dün aracıma 4 yeni lastik takdırdım, ön ve arka poryalarda ABS sensörü göremedim, ABS çok ta gerekli mi, yada şöyle sorayım sonradan ABS takılabilir mi?