Clio 4,Captur,Dacia TMC trafik verisi çalışma ve 2018 Q4 harita videosu

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başka bir usb ile tekrar deneyin. Bazan usb lerde problem olabiliyor.

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar tavsiyem winceden eski haritayı 03ü kökten silip yeni haritayı kopyala yapıştır la yapmak daha sağlıklı temel harita(2012) 2015 dönüşüp son haritada 2018 10 olarak güncelleniyor . eski haritayı kökten silince media navın hafızasından yer kazanmış oluyor herangi bir kasma karışıklık oluşmuyor malum media navımızın hafızası kuş beyninden de küçük.

mkoguz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar tavsiyem winceden eski haritayı 03ü kökten silip yeni haritayı kopyala yapıştır la yapmak daha sağlıklı temel harita(2012) 2015 dönüşüp son haritada 2018 10 olarak güncelleniyor . eski haritayı kökten silince media navın hafızasından yer kazanmış oluyor herangi bir kasma karışıklık oluşmuyor malum media navımızın hafızası kuş beyninden de küçük.

lgu dosya zaten eskileri siler silmeye gerek yoktur.

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başka bir usb ile tekrar deneyin. Bazan usb lerde problem olabiliyor.
Maalesef durum aynı... Eğer sadece harita dosyalarını gönderebilirseniz dboot ile girip kopyala/yapıştır yaparak denemek istiyorum.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lgu dosya zaten eskileri siler silmeye gerek yoktur.
Kopyala yapıştırla ilk denememde dosyalar değişsinmi diye sormadı 2018 03 dosyalarının içine 2018 10 dosyalarla beraber toplam 10 adet dosya oluştu yani eski haritayı değiştirmedi mantık olarak dosyaların üstüne yazsaydı dosyalar değiştiril sinmi diye sorması gerekmiyordu ?

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Video nun bulunduğu youtube kanalıma abone olup yorum kısmına bu forumdaki nickini ve mailini yazan herkese özelden göndereceğim.
Kanaliniza abone oldum yorumda nick ve maili paylaştım bana da gonderirmisin?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef durum aynı... Eğer sadece harita dosyalarını gönderebilirseniz dboot ile girip kopyala/yapıştır yaparak denemek istiyorum.

Tamam arkadaşım dosyaları göndermeme gerek yok. Sana linkini vereceğim proğramı kur. Proğram kurulduktan sonra sende olan .lgu uzantılı dosyanın üzerinde sağ klik yap ve extract dersen lgu dosyasını açar. Sende ordan haritaları alırsın. https://**cloud.mail.ru/public/AZzs/o1Vk2ieXt (yıldızları sil) kolay gelsin. Sonra istersen Extract yaptığın dosya üzerinde sağ klik yapıp bu seferde LGU/MN2/Titre auto (MediaNav 1 se MN1) dersen muhtemelen upgrade.lgu dosyası olarak birleştirirsin. Yani ilerde çalışan bir .lgu dosyasını çıkarıp istediğin haritayı lisansı ile hiyerarşik yapıyı bozmadan içine gömerek tekrar derlersen güncellenmiş .lgu dosyasını kendin oluşturursun. Hep balık verdiler biride çıkıp şunu anlatmadı malesef. Bende olayı yeni çözdüm. Yanlışım olabilir. Varsa bilen arkadaşların düzeltmesi beni memnun eder. Selamlarımla.

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam arkadaşım dosyaları göndermeme gerek yok. Sana linkini vereceğim proğramı kur. Proğram kurulduktan sonra sende olan .lgu uzantılı dosyanın üzerinde sağ klik yap ve extract dersen lgu dosyasını açar. Sende ordan haritaları alırsın. https://**cloud.mail.ru/public/AZzs/o1Vk2ieXt (yıldızları sil) kolay gelsin. Sonra istersen Extract yaptığın dosya üzerinde sağ klik yapıp bu seferde LGU/MN2/Titre auto (MediaNav 1 se MN1) dersen muhtemelen upgrade.lgu dosyası olarak birleştirirsin. Yani ilerde çalışan bir .lgu dosyasını çıkarıp istediğin haritayı lisansı ile hiyerarşik yapıyı bozmadan içine gömerek tekrar derlersen güncellenmiş .lgu dosyasını kendin oluşturursun. Hep balık verdiler biride çıkıp şunu anlatmadı malesef. Bende olayı yeni çözdüm. Yanlışım olabilir. Varsa bilen arkadaşların düzeltmesi beni memnun eder. Selamlarımla.
Uğraşın için teşekkürler. Aslında lgu dosyalarını çözüp sıkıştırmayı biliyorum, ondan senden sadece harita dosyalarını istemiştim. Aslında bu güncel harita dosyalarını nereden bulunduğunu bilsek anında salarız siteye...

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Google amacaya haritanın ismini yazıp son bir ay içinde arama yaptırınca diğer forum sitelerinde verildiğini görebilirsiniz.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski haritaları silmeyip koyamayınca değişiklik olmuyor bilginize.