Developer side ile gizli özellikler nasil açilir? (video ile tarifler)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar merhaba.

Developer Side gizli menülerini kullanarak R-Link 2 sahibi araçlarda, hareket halinde video izleme,android auto ve carplay (2017 Nisan ve öncesi üretilen araçlarda parça değişimi gerektirir.)açma,suni motor sesi vb. gizli özelliklerinin nasıl açılacağını tarif eden bir video serisi hazırladım ve hazırlamaya da devam ediyorum.

Eliniz bu işe yatkınsa ve/ve ya tecrübeniz varsa sizde kendi aracınızda bazı gizli özellikleri ilave cihaz satın almaya gerek kalmaksızın aktive edebilirsiniz.Aksi taktirde profesyonel yardım almanızı tavsiye ederim.

Videodaki tarifler benim aracımda özelliği açarken yaptığım işlemleri sırası ile anlatıyor.Başka model araçlarda ve ya başka sürüm R-Link 2 yazılım versiyonlarında işe yaramayabilir.Donanım ve model yılı parametrelerine göre özellikler açılmayabilir/uyumlu olmayabilir.Videodaki R-Link 2 versiyonu V7 dir.

Bu yüzden işlemleri kendi yapmak isteyen arkadaşlar için; eksik ve ya yanlış bir işlem yaptıkları taktirde araçlarının zarar görme riski bulunduğunu,bu işlemler yapılsa dahi garantilerinin etkilenebileceğini,yanlış işlem yüzünden garanti dışı kalan araç için servisin ücret talep edebileceğini,

Ve de en önemlisi yanlış işlemlerin sonuçlarından ne renaultfanclub'ın ne de şahsımın sorumlu olmadığını hatırlatmak/belirtmek isterim.

İyi seyirler.

DEBUG dosyası nasıl oluşturulur?

Developer Side Menüsüne Nasıl Giriş Yapılır?

Hareket Halinde Video ve Fotoğraf İzleme Nasıl Açılır?

Android Auto ve Apple Carplay Nasıl Açılır?

nexis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Rica ederim.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler sayın Befe

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler emeğinize sağlık güzel paylaşım

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba.

Developer Side gizli menülerini kullanarak R-Link 2 sahibi araçlarda, hareket halinde video izleme,android auto ve carplay (2017 Nisan ve öncesi üretilen araçlarda parça değişimi gerektirir.)açma,suni motor sesi vb. gizli özelliklerinin nasıl açılacağını tarif eden bir video serisi hazırladım ve hazırlamaya da devam ediyorum.

Eliniz bu işe yatkınsa ve/ve ya tecrübeniz varsa sizde kendi aracınızda bazı gizli özellikleri ilave cihaz satın almaya gerek kalmaksızın aktive edebilirsiniz.Aksi taktirde profesyonel yardım almanızı tavsiye ederim.

Videodaki tarifler benim aracımda özelliği açarken yaptığım işlemleri sırası ile anlatıyor.Başka model araçlarda ve ya başka sürüm R-Link 2 yazılım versiyonlarında işe yaramayabilir.Donanım ve model yılı parametrelerine göre özellikler açılmayabilir/uyumlu olmayabilir.Videodaki R-Link 2 versiyonu V7 dir.

Bu yüzden işlemleri kendi yapmak isteyen arkadaşlar için; eksik ve ya yanlış bir işlem yaptıkları taktirde araçlarının zarar görme riski bulunduğunu,bu işlemler yapılsa dahi garantilerinin etkilenebileceğini,yanlış işlem yüzünden garanti dışı kalan araç için servisin ücret talep edebileceğini,

Ve de en önemlisi yanlış işlemlerin sonuçlarından ne renaultfanclub'ın ne de şahsımın sorumlu olmadığını hatırlatmak/belirtmek isterim.

İyi seyirler.

DEBUG dosyası nasıl oluşturulur?

Developer Side Menüsüne Nasıl Giriş Yapılır?

Hareket Halinde Video ve Fotoğraf İzleme Nasıl Açılır?

Android Auto ve Apple Carplay Nasıl Açılır?

Faydali paylasim için tesekkurler. Ozellikle android auto ve car play kullanmak isteyenlerin oldukca isine yarayacaktir.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Faydali paylasim için tesekkurler. Ozellikle android auto ve car play kullanmak isteyenlerin oldukca isine yarayacaktir.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

Teşekkür ederim Tansel Bey.

AREK35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.
Yararlı paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Bir soru sormak istiyorum, cevap verirseniz sevinirim.
Ben android auto yu developer side daki ilk açılan pencerede yeşil buton olacak şekilde aktif yapmıştım. Sizin videodaki gibi GEN 2-0 menüsüne hiç girmedim bile. Fakat android auto yu sıkıntısız kullanıyorum. Direksiyonaki ses düğmesinde de problem yok. Gen2-0 menüsünde yaptiklariniz başka bir özelliği mi aktif ediyor acaba? Daha önceki videonuzda AKILLI TELEFON ENTEGRASYONU ikonu vardı sizin araçta. O ikon bende yok. Gen2-0 ile o ikon mu açıldı acaba?

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi