Clio 4,Captur,Dacia TMC trafik verisi çalışma ve 2018 Q4 harita videosu

satay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sn FBS İlginiz için çok teşekkür ederim ama dosyalar bozuk veya hasar görmüş uyarısı alıyorum.Başka link varmı bildiğiniz.

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sn FBS Ä°lginiz için çok teÅŸekkür ederim ama dosyalar bozuk veya hasar görmüÅŸ uyarısı alıyorum.BaÅŸka link varmı bildiÄŸiniz.
Biraz önce denedim dosya indi. Rar danda problemsiz çıktı. Tekrar deneyin yada başka bir pc kullanın derim. Eğer dediğiniz mesajı medianav a yüklerken alıyorsanız o zamanda başka usb ile deneyin. Kolay gelsin.

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 öncesi araçlar media nav 1 var sanırım. Bu araçlara hangi dosyaları koymak gerekir? Mesela TMC dosyasını koymuyoruz değil mi?

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 öncesi araçlar media nav 1 var sanırım. Bu araçlara hangi dosyaları koymak gerekir? Mesela TMC dosyasını koymuyoruz değil mi?
Bende sizin gibi biliyorum. Yukarda mevzu olan dosyalar dosyalar medianav 2 için. Ancak haritaları kopyala yapıştır ile kullanabilirsiniz sanırım.

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Content klasörü içindeki 3 adet Turkey yazan harita dosyalarını SD card 4 deki aynı yere kopyala. Kopyalamadan önce orjinallerin yedeğini al.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki bu navigasyondaki ok sembolünü clio 4 ikonuna dönüştürme imkanı var mı.yabancı forumlarda seçenek eklemişler benim naviteck navigasyon cihazında bile seçenekli.

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki bu navigasyondaki ok sembolünü clio 4 ikonuna dönüştürme imkanı var mı.yabancı forumlarda seçenek eklemişler benim naviteck navigasyon cihazında bile seçenekli.
Proğramın içine baktığımda Storage Card4/NNG/data.zip/ui_core/common/daycar.bmp, daycarghost.bmp, nightcar.bmp, nightcarghost.bmp yolu izlenerek istediğiniz icon u bmp haline getirerek verilen adrese aynı isimle eskisi silinip atılırsa olur zannediyorum. bmp nin büyüklüğü vb değerler orjinaline uygun olması gerekebilir. Not ben denemedim. Sadece düşüncemdir.

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Proğramın içine baktığımda Storage Card4/NNG/data.zip/ui_core/common/daycar.bmp, daycarghost.bmp, nightcar.bmp, nightcarghost.bmp yolu izlenerek istediğiniz icon u bmp haline getirerek verilen adrese aynı isimle eskisi silinip atılırsa olur zannediyorum. bmp nin büyüklüğü vb değerler orjinaline uygun olması gerekebilir. Not ben denemedim. Sadece düşüncemdir.
Doğru bir düşünce. Yanlız bu dediklerini yapabilmesi için bu vb işlerle alakalı olmalı yapanın... Ayrıca bu yöntemle sadece ikon değil R-Nav programının genel olarak resim tabanlı herşeyini değiştirebiliriz. Tabi burada da tasarımcılık çıkıyor ortaya...

Son düzenleme:

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca verdiğin haritayı dboot ile girip kopyala/yapıştırla klasörüne yerleştirdim. Şu anlık bir sıkıntı yok. Uzun kullanım sonucunu da yazarım. Tekrar teşekkürler.

Bu arada; bu haritaların paylaşıldığı kaynakları bilen varsa burada paylaşırsanız güncellemelerdem herkes anında faydalanır.