Symbol Aracıma Hız Sabitleme Taktım

kilickag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu çok sağlıklı bir sistem değil. Orjinal kolların verilerini dirençler ile o kolda tutturmaya çalışıyorlar. Araştırmıştım. Bence her zaman orjinali daha güzel.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bu çok sağlıklı bir sistem değil. Orjinal kolların verilerini dirençler ile o kolda tutturmaya çalışıyorlar. Araştırmıştım. Bence her zaman orjinali daha güzel.
Bende aynı fikirdeyim Orjinal ekipman ile yapmak daha sağlıklı

gülhan gül

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fikir olması açısından ben de kendi montajımı paylaşmak istiyorum.
Öncelikle CC&SL tuşlarını aldım. Direksiyon üzerine takmak istedim ve direksiyon sargısını sökünce airbag sargısından 4 tel geçtiğini gördüm ve ikisi boştaydı (Hız sabitleme için muhtemelen). Gerekli kablolama ile bağlantıyı yaptım. Direksiyon üzerinde de tuş takımı için yer açtım.(orijinal direksiyonu kullanmak istedim). Bağlantıları yaptım ve Bilgisayar ile yazılımı aktif ettim ve sorunsuz çalışıyor.
Resimleri elimden geldiğince çekmeye çalıştım. Sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz.

260Y4A.jpg
LlqYXo.jpg
BaBRgp.jpg
oXMYlb.jpg
lqg0RJ.jpg
V9JgRZ.jpg
nQq5aV.jpg

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fikir olması açısından ben de kendi montajımı paylaşmak istiyorum.
Öncelikle CC&SL tuşlarını aldım. Direksiyon üzerine takmak istedim ve direksiyon sargısını sökünce airbag sargısından 4 tel geçtiğini gördüm ve ikisi boştaydı (Hız sabitleme için muhtemelen). Gerekli kablolama ile bağlantıyı yaptım. Direksiyon üzerinde de tuş takımı için yer açtım.(orijinal direksiyonu kullanmak istedim). Bağlantıları yaptım ve Bilgisayar ile yazılımı aktif ettim ve sorunsuz çalışıyor.
Resimleri elimden geldiğince çekmeye çalıştım. Sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz.

260Y4A.jpg
LlqYXo.jpg
BaBRgp.jpg
oXMYlb.jpg
lqg0RJ.jpg
V9JgRZ.jpg
nQq5aV.jpg

Elinize sağlık iyi günler de kullanın

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
Instagram :mad:flu_e_nce

chelik_35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam tuşları nereden buldunuz ve gerçekten orjinal olmuş izmirdeyseniz banada yaplm

Elinize sağlık iyi günler de kullanın

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
Instagram :mad:flu_e_nce

Hocam gerçekten orjinal olmuş izmirdeyseniz bana da yapalım:) ve tuşları nereden buldunuz

gülhan gül

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam gerçekten orjinal olmuş izmirdeyseniz bana da yapalım:) ve tuşları nereden buldunuz

Teşekkür ederim hocam. Maalesef Adana’da oturuyorum. Direksiyon üzerindeki tuşlar fluence aracın direksiyon tuşları. Hız sabitleme aç kapa tuşu da Renault megane Clio grubunun. Birbiriyle uyumlu zaten. İnternette aratırsanız çıkar. Yolunuz düşerse bu taraflara yardımcı olmak isterim 😊

burockk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bende arabama hız sabitleyici taktim.hız limitleyici çalışıyor fakat hız sabitleyici çalışmıyor.Yazılımla ilgili bi problemim var.adana da tavsiye edebileceğiniz bi yer var mı yazılım yukleyebilecek?